Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Temmuz '08

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
654
 

Bir açıklama yapmak zorundasınız!

Bir açıklama yapmak zorundasınız!
 

Değerli Dostlar!

Bu sabah Milliyet Blog sayfama girdiğimde Sayın Fahrettin ÇİTİL'den (Yalnıztürk) bir mesaj aldım. Aşağıda aynen yayımlıyorum:

"Değerli kardeşiim; bir gün mutlaka, tekrar biryerlerde yazıp çizmenin onurunu yaşayacağız. Bu güne kadar yazılarıma gösterdiğiniz anlam ve öneme teşekkürlerimi iletir, saygılarımı sunarım.Selamlar..."

Daha sonra diğer arkadaşlarımın sayfalarına girdiğimde bana gelen mesajın bir örneğini bu sayfalarda da gördüm. Gerek vermiş olduğum yanıt ve gerekse kendisine göndermiş olduğum mesajda "Bir veda havası" sezinlediğimi ve bunun doğru olup olmadığını sordum. Bir yanıt alamadım.

Değerli öğretmenimizin sayfası şu anda "Birgün" olarak görüntülenmektedir.

Bir başka ilginç gelişme Sayın Fahrettin ÇiİTİL emek ve zaman harcayarak yazmış olduğu yazıları yanılmıyorsam teker teker silmektedir.

Şimdi izninizle Sayın Fahrettin ÇİTİL'e soruyorum:

Bunun nedeni ister bir yanlış anlaşılma, ister bir tatsızlık veya başka bir şey olsun. Bize bir açıklama yapmak zorundasınız.

Her ne kadar bu kararı özgür iradeniz ile almış bile olsanız bunu bilmenin hakkımız olduğunu düşünüyorum.

Gelinen bu nokta da:

Konu hakkında bilgisi olanlardan destek ve Sayın Fahrettin ÇİTİL'den acilen bir açıklama bekliyorum.

26.Temmuz.2008/Cumartesi.


Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

hay allah ya :( valla ben çok üzüldüm, çok arayacağım hocamı :(

Dilek Fuçucı 
 05.08.2008 17:34
Cevap :
Aynen öyle sevgili Dilek. Hoca'mı bende arayacağım. Umarım yollarımız onunla birgün yeniden kesişir...  05.08.2008 19:59
 

Bugün (04.Ağustos.2008) itibarıyla sayfasını ziyaret ettiğimde Sayın Fahrettin ÇİTİL (Yalnıztürk) hocamın tüm yazdıklarını sildiğini ve dolayısıyla artık aramızda olmadığını görüyorum.

TEKBAŞINA 
 04.08.2008 13:39
 

FAHRETTİN HOCAMIZIN O GÜZEL YAZILARINI BÜYÜK BEĞENİ İLE OKUYORDUM AYRILMASINA HATTA BLOGLARINI SİLMESİNE O KADAR ÇOK ÜZÜLDÜM Kİ ANLATAMAM KELİMELER YETMEZ ANLATMAYA. HOCAM HERŞEYİN EN İYİSİNİ EN DOĞRUSUNU KENDİSİ İÇİN EN HAYIRLI OLANI SEÇTİ UMARIM AMA ONUN GİBİ DEĞERLİ BİR İNSANIN YAZILARINDAN BİZLERİ MAHRUM BIRAKMAYA DA HAKKI YOKTU ÇOK ÜZÜLDÜM. KENDİSİNE SAYGILAR SUNUYORUM BİRGÜN BAŞKA YERLERDE BAŞKA SAYFALARDA KENDİSİYLE GÖRÜŞMEK UMUDUYLA..

binnaz delen atılkan 
 30.07.2008 18:20
Cevap :
Merhaba.( Keşke ' yi kullanmayı hiç sevmediğim halde kullanmak zorunda olmak çok kötü... ) KEŞKE sn.Hocamı ikna edebilseydik. Ancak o yazılarını İMHA yolunu seçti. Yapacak bir şey ne yazık ki yok. Duyarlılığınıza teşekkürler. Esenkalınız...  30.07.2008 18:55
 

Sayın Çitil'in açıklaması her ne kadar kendisini bağlıyorsa da ayrılma kararı, açıkladığı ve tabii yazdığı, bizlere de okuttuğu yazılarıyla düşüncelerine tamamen aykırı. Özür dileyerek söylemek isterim ki bir anlamda Çitil, kendisine "bile" ihanet edebilecek bir kişilik davranışı sergiliyor. Kaldı ki, bir başkasının söylemiyle kendisini öyle gibi hissetmek (darbeci mesela) düşülen bir yanılgı. Bir yanlış. Bize "siz de mi böyle düşünüyorsunuz" diye sordu mu? Hocama ve size sevgi ve saygılarımı sunuyorum...

Mustafa Tayfun 
 30.07.2008 15:11
Cevap :
Merhaba.Değerli Arkadaşım.Size keşke çok yanılıyorsunuz diyebilseydim. Ne yazık ki diyemiyorum. Sayın Hocam şu anda yazı adedini 76 ' ya indirdi. Bu yanlışına ısrarla devam ediyor. Bu yanlışın bir diğer adı emeğe saygısızlık olmalı. katılımınıza teşekkür ediyorum. Esenkalın...  30.07.2008 18:52
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 262
Toplam yorum
: 1320
Toplam mesaj
: 253
Ort. okunma sayısı
: 1543
Kayıt tarihi
: 27.09.07
 
 

Anadolu'nun doğusunda sonradan ismi değiştirilen köylerden birinde zemheri zamanına denk gelen bi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster