Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Ağustos '06

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
12164
 

Bir erkeği sevmek, kördüğüm içinde kördüğüm demek!

Bir erkeği sevmek, kördüğüm içinde kördüğüm demek!
 

Bir erkeği sevmek kördüğüm demek! Sevdikçe sevmek demek. Sevdikçe bağlanmak demek. Katlanılan kötü huylar demek. Yenen umarsız şamarlar demek.

Bir erkeği sevmek kördüğüm demek! Boğuldukça boğulduğun ama hep boğulmak istediğin bir denizde yüzme bildiğin halde kulaç atmamak demek! Battıkça dibe, dibe hayran olmak demek! Nefes alamasan bile nefes alıyor gibi yapmak demek!

Bir erkeği sevmek kör kuyularda merdivensiz kalmak demek! Yer yarılsa da içine girsem dediklerini yapmak demek. Kapı önü dedikodularına daha çok ilgi duymak demek. Askerliğin kısaltılması ile ilgilenmek demek, artısını eksisini düşünmeden bir erkeği sevmek. Politika yapmak bilsen de bilmesen de... Bir işe yaramayacağını bildiğin halde onun partisine oy atmak demek.

Çocuk doğurmayı hayal etmek demek bir erkeği sevmek… En korkunç kabuslara gebe kalmak demek bir erkeği sevmek! Gözünün hep yollarda kalması demek bir erkeği sevmek. Ne zaman geleceği belli olmayan o erkeğe şen yemek sofraları hazırlamak demek. Hazırlanan sofralarda kan ağlayarak raks etmek demek bir erkeği sevmek!

Bir erkeği sevmek kördüğümün içinde kördüğüm olmak demek!

Not: Kördüğüm içinde kördüğüme tabii ki değmez!

Semih Mustafa kuru bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

SİZİN ERKEK OLMADIĞINIZA EMİNİM.SAYFANIZDAKİ YILANLAR ÇOK GÜZEL,YILANDAN KORKMAM YALANDAN KORKTUĞUM KADAR.YAZILARINIZ HARİKA NEDEN KORKTUĞUNUZU ANLIYAMADIM,ERKEKLERDEN HEPSİ ZEHİRLİ DEĞİLDİR.

hüseyin ozan 
 21.12.2006 17:47
Cevap :
Erkek ya da kadın mühim olan insan olmak, insanca yaşamak değil midir? Ülkemizdeki insanların yaşam koşullarını en iyi düzeye çıkarmak değil midir? Ben bunu dileyen bir insanım. Yılanları beğenmenize sevindim. Yorumunuz için teşekkür ederim.  22.12.2006 3:27
 

Cinsiyet hanende erkek yazıyor, yanlış mı yazdın acaba... yoksa bir kadının duygularını yine en iyi erkekler mi bilir diyorsun???

Seydi 
 21.12.2006 16:49
Cevap :
Erkek ya da kadın! Kadın ya da erkek! Mühim olan insan olmak değil midir? Kafa karıştırıcı bir durum göremiyorum ben.  22.12.2006 3:23
 

bunları yıllar önce bi kadın için ben yazmışyım.tabi sizden telif hakkı istemiyeceğim..fakat kadınlar kör kuyularda merdivensiz-açık denizlerde yelkensiz bırakır ve hiç bişey yapamazsın.sevdiğinide herşeyiyle kabul etmektir sevmek. kadınlar bir labirent gibidir..öğrenmek istedikçe kapanır..sana hislerini dahi açmak istemez korkularını söylemez ve eline koz olcak bişey vermek istemez.öğrenemk istedikçe kapanır ve sonunda seni dışlar. karanlıklarda çırılçıplak duygularla kalırsın..

Trapper 
 14.11.2006 14:39
Cevap :
Sizin yıllar önceki hislerinize ben yeni gelmişim demek ki. Aslında benim anlatmak istediğim kadını ya da erkeği özelliklerine göre sıralamaktan ziyade SEVMENİN kendi içinde bir kördüğüm olduğuydu. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.  16.11.2006 2:38
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 55
Toplam yorum
: 153
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 2358
Kayıt tarihi
: 28.06.06
 
 

İçimde devamlı yanıp tutuşan bir yazma aşığı taşıyorum. O yazar olduğunu bilmiyor henüz. Hangi di..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster