Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Eylül '19

   
  Kategori
  Siyaset
  Okunma Sayısı
  89
   

  Bir Garip Parti Kurma Telaşı

  Aslında onları da anlıyorum... 17 yıldır sorgusuz sualsiz biat ettikleri Erdoğan'ın ülkedeki hakimiyetini gördükten sonra, kendilerinin de aynı güce sahip olabileceklerini düşünmeleri normal..

  17 yıl boyunca ülkedeki bütün taşların yer değiştirmesinde, ekonomideki felaketimizde (Babacan'ı sevgiyle anıyoruz) iç-dış politikadaki muhteşem(!) kararlarıyla Davutoğlu'na insanlar ne kadar inanacak artık? Bu ülkeye bunca yıldır ne verdiniz de bundan sonra ne verebilirisniz? Abdullah Gül'ün gizli gizli Babacan'ı desteğine de değinsem mi bilemiyorum. Erdoğan'dan çekiniyor mu yoksa başka planları mı var yakında görebileceğimizi umuyorum.

  Öte yandan Erdoğan'ın eski kurmaylarına "sırtımızdan hançerlendik, hainlik bu" gibi hitaplarını duyunca gözümde bir mazi canlandı. AKP kurulurken, beraber attığınız adımlara beraber yürüyorun biz bu yollarda dediniz şimdi ne oldu da hepsini partiyi ihanetle suçluyorsunuz? 

  Dediğim gibi; bir garip ve yersiz parti kurma telaşı.. İki taraf içinde pek iç açıcı görünmüyor..

   

  Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

   
  Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
   
   

  Kimseler dinlemek istemiyor artık birbirinden ayırt edilmeyen yalanın toynak uğultularını...Başarılar diliyorum Gökçe hanım.Selamlar.

  Abbas Oğuz 
   21.09.2019 15:47
   

  Merhaba Gökçe Hanım...İyi bir yerde dükkan açtınız:))...İyi şeyler ortaya koyarsanız, dükkanınız markete bile dönüşür...Burası müşterisi bol bir yer; umarım başarılı olursunuz...Selamlar.

  cdenizkent 
   16.09.2019 7:18
   
  Toplam blog
  : 1
  Toplam yorum
  : 2
  Toplam mesaj
  : 0
  Ort. okunma sayısı
  : 89
  Kayıt tarihi
  : 31.07.18
   
   

  Kitaplara,siyasete ve de etrafımdaki olaylara herzaman ilgim vardı. Ben de bu ilgimi yazılara dok..

   
   
  Yazarı paylaş
  • Tümünü göster