Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Ağustos '19

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
122
 

Bir Sevdadır Milliyet Blog

Kimimiz yazdığımız yazılar karşılığında ondan birazcık bir paye (maddi karşılık) beklesek de o (MB) aslında çok daha fazlasını veren bir sevgili gibidir! İlk göz ağrımdır benim. Onun sevdasına düşeli oluyor bir 4 yıl. Kaydolduktan sonra inanın emekli olup zamanımın tamamını blog yazmakla geçirmeyi planladım ve bunu uygulamaya koydum. İki yıldır sürekli blog yazıyorum, yani başka iş yapmıyorum. Biraz da Blog aşkı uğruna emekli oldum ve çok memnunum…

MB’ un bana kazandırdıklarını saymakla bitiremem.

Yaşadığım ilde nereye gitsem insanlar, özellikle meslektaşlarım artık bana daha çok itibar ediyorlar! En azından hatırımı soruyorlar, elimi sıkıyorlar… Çoğu MB’ta yazdığımı biliyor… Açıkçası burada yazmak bana saygınlık kazandırdı!

Size inandırıcı gelir mi bilmem ama devlet yetkililerinin bizim yazdıklarımızdan yararlandığını ve yazdıklarımızı kaale aldıklarını görüyorum. Bu bana müthiş bir özgüven ve mutluluk veriyor.

Bir yazımdan dolayı Sağlık Bakanlığı üst düzey görevlilerinden biriyle görüştüm. Basın danışmanı yolu ile beni buldular ve çok yararlı bir görüşme oldu benim için…

Milliyet Blog’un çok sayın ve güzide editörlerine onca sitemime ve mızmızlığıma rağmen beni gözden çıkarmadılar, üzerime bir çizik atmadılar! Kendilerine buradan çok teşekkür ediyorum… Bu da çok önemli bir payedir, kazançtır benim için...

Sitemizde hiç kimse ile kavgalı değilim! Benimle kavga etmek isteyenleri kendime dost edindim! Bunun dışında birçok sanal dostum oldu… Bir kişi ile dargınım ama o kadar da olsun değil mi dostlarım!

Bir de şu var ki mum dibine ışık vermez misali beni hep “eller” okuyor! Böyle ellere can kurban. Beni yakınlarımın okumadığını biliyorum; kıskananlar çatlasın!

Başlangıçta dedim ya MB'un bize sağladıkları saymakla bitmez.

Milliyet Blog kocaman bir sevdadır içimde!

“Sevda türküsü…”

Sen bir ömre bedelsin ey Milliyet blog!

Dilerim ömrün çok uzun olur!

*

"YAZ DOSTUM!"

*

BİR YORUM: Milliyet Blog sayesinde kurulan köprülerin yollarında çiçekler açsın Atanur Bey. Selam olsun. (Şennur Köseli).

*

Dr. Atanur Yıldız

23 Mart 12

Kocaeli.

*

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Milliyet Blog'un üye sayısı o kadar çok ki ama okuma sayısı ve yorum sayısına bakınca bir tembellik var. Veya sadece yazıp çekip gidiyoruz. Başkası okusun blog'umu. Ben okumam." diyoruz. Ve şu yorum denen şey ne kadar güzel bir motivasyon. Milliyet Blog kişilerin hayatını katıksız gözümüzün önüne seriyor da farkına varamıyoruz. Biz başkalarını okudukça birbirimize bağlanır ve daha çok yaşam sevinci yaşarız.

Tuna M Yasar 
 10.08.2019 11:13
Cevap :
Tuna Bey, kısa bir paragrafta çok şey anlatmışsınız, her şeyi özetlemişsiniz. Yazarlık buna derler. Çok teşekkür ederim, kalemine ve yüreğine sağlık. Mutlu bayramlar dilerim.   11.08.2019 8:10
 

Ben uyumsuz biriyim iyi olsa bile iyi şeyler yazmam, teşekkür minnettarlık filam hiç bana göre değil. Böyle şeyleri sevmiyorum.

Kerim Korkut 
 10.08.2019 10:06
Cevap :
Sizi anlıyorum. Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Şen ve esen kalın.   11.08.2019 8:21
 

MB ile aranız iyi galiba...

Kerim Korkut 
 10.08.2019 10:04
Cevap :
İyi olmasında fayda var diye düşünüyorum. Teşekkürler.  11.08.2019 8:23
 

Milliyet Blog'un sayesinde birbirinden değerli yazarları 'sizde dahil birkaç yazarla tanıştım ' diğer yazarları en azından yazıları ve şiirleri ile tanımış olduk. Umarım site daha güzel yeniliklerle uzun süre devam eder. Saygılarımla.

Mehmet Emin Yolsal 
 04.08.2019 14:30
Cevap :
Değerli yorum ve katkı için çok teşekkür ederim. Şen ve esen kalınız.   05.08.2019 14:57
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 443
Toplam yorum
: 2986
Toplam mesaj
: 126
Ort. okunma sayısı
: 284
Kayıt tarihi
: 24.01.09
 
 

Tıp doktoru.  ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster