Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Ağustos '19

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
126
 

Bir Sevdadır Milliyet Blog

Kimimiz yazdığımız yazılar karşılığında ondan birazcık bir paye (maddi karşılık) beklesek de o (MB) aslında çok daha fazlasını veren bir sevgili gibidir! İlk göz ağrımdır benim. Onun sevdasına düşeli oluyor bir 4 yıl. Kaydolduktan sonra inanın emekli olup zamanımın tamamını blog yazmakla geçirmeyi planladım ve bunu uygulamaya koydum. İki yıldır sürekli blog yazıyorum, yani başka iş yapmıyorum. Biraz da Blog aşkı uğruna emekli oldum ve çok memnunum…

MB’ un bana kazandırdıklarını saymakla bitiremem.

Yaşadığım ilde nereye gitsem insanlar, özellikle meslektaşlarım artık bana daha çok itibar ediyorlar! En azından hatırımı soruyorlar, elimi sıkıyorlar… Çoğu MB’ta yazdığımı biliyor… Açıkçası burada yazmak bana saygınlık kazandırdı!

Size inandırıcı gelir mi bilmem ama devlet yetkililerinin bizim yazdıklarımızdan yararlandığını ve yazdıklarımızı kaale aldıklarını görüyorum. Bu bana müthiş bir özgüven ve mutluluk veriyor.

Bir yazımdan dolayı Sağlık Bakanlığı üst düzey görevlilerinden biriyle görüştüm. Basın danışmanı yolu ile beni buldular ve çok yararlı bir görüşme oldu benim için…

Milliyet Blog’un çok sayın ve güzide editörlerine onca sitemime ve mızmızlığıma rağmen beni gözden çıkarmadılar, üzerime bir çizik atmadılar! Kendilerine buradan çok teşekkür ediyorum… Bu da çok önemli bir payedir, kazançtır benim için...

Sitemizde hiç kimse ile kavgalı değilim! Benimle kavga etmek isteyenleri kendime dost edindim! Bunun dışında birçok sanal dostum oldu… Bir kişi ile dargınım ama o kadar da olsun değil mi dostlarım!

Bir de şu var ki mum dibine ışık vermez misali beni hep “eller” okuyor! Böyle ellere can kurban. Beni yakınlarımın okumadığını biliyorum; kıskananlar çatlasın!

Başlangıçta dedim ya MB'un bize sağladıkları saymakla bitmez.

Milliyet Blog kocaman bir sevdadır içimde!

“Sevda türküsü…”

Sen bir ömre bedelsin ey Milliyet blog!

Dilerim ömrün çok uzun olur!

*

"YAZ DOSTUM!"

*

BİR YORUM: Milliyet Blog sayesinde kurulan köprülerin yollarında çiçekler açsın Atanur Bey. Selam olsun. (Şennur Köseli).

*

Dr. Atanur Yıldız

23 Mart 12

Kocaeli.

*

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 524
Toplam yorum
: 90
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 256
Kayıt tarihi
: 24.01.09
 
 

Tıp doktoru.  ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster