Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Mayıs '10

 
Kategori
Futbol
Okunma Sayısı
670
 

Bir tek büyük var o da Fenerbahçe

Bir tek büyük var o da Fenerbahçe
 

Size daha önce de yazdığım gibi Fenerbahçenin Fenerbahçeden başka dostu yok diye eğer tarafsızsanız bana hak veriyorsunuzdur. Şimdi bütün Türkiye Bursasporun şampiyonluğunu değil Fenerbahçenin kaybetmesine seviniyor. Çünkü bu komplo hareketin içinde Bursaspor bir piyondu onlar için bir şey ifade etmiyordu. Zavallı Bursaspor da kendi kendine sevinip havalara giriyor girsinler nasıl olsa onların havasını alacaklar. Zaten bizi bunlar ilgilendirmiyor. Her zaman dediğim gibi Fenerbahçelinin Fenerbahçeliden başka dostu yok.

İnsanlar o kadar basitleşmiş ki; ekmek yediği kulübe bunu nasıl yapar bu kadar onursuz olabilirler mi? Diyeceksiniz ki bakalım doğru mu atalarımız “Ateş Olmayan Yerden Duman Çıkmaz” sözünü boşa dememişler bir bildikleri vardır. Sayılan isimlere bakın Rüştü 12 yıl Fenerbahçe forması giymiş, kalkıyor kırk yıllık Fenerbahçe düşmanı oluyor niye? çok basit “Aziz Yıldırım onu kulüpten gönderdi” diye yazıklar olsun diyecek bir şey yok.

Haydi onun öyle bir garezi var, diğerlerine ne oluyor? Ümit Özat Almanya’ya giderken bütün bir stat onu alkışlamadı mı? Alkışlarla Almanya’ya göndermedi mi? Ne oluyor o zaman bu adama… Serkan Balcı o da Fenerbahçe’nin ekmeğini yedi.

Golü atan Burak o da Fenerbahçe’nin ekmeğini yedi. Niye bu kadar seviniyor. Altında başka sebepler aramak lazım.

Takımdan ayrıldın diye ekmek yediğin camiaya nankörlük yapılır mı? Senin kişilerle derdin olabilir ama camia ile olamaz. Babalarınız da sizinle gurur duymuştur. Doğduğunuz zaman oğlum oldu diye….Sizin böyle yaptığınızı görseler kahırlarından ölürlerdi. Akıllı olun biraz.

Sayın medya mensupları sizlere de iki çift lafım var. Ben Fenerbahçe düşmanı olan mensuplara sesleniyorum. Madem sevmiyorsunuz bizim hakkımızda ne eleştirin, ne kutlayın bizden uzak durun o ellerinizi üzerimizden çekin artık yeter. Bize mesleğine sadık dürüst tarafsız gazeteciler lazım. Siz gidin kime nasıl ve ne şekilde hizmet edecekseniz öyle hizmet edin.

Bizimle ilgili haber bile yapmayın. Bizim hiçbir şeyimiz sizi ilgilendirmez. Başkanımız çok doğru söylüyor. Tek büyük var o da Fenerbahçe her zaman dediğimi tekrarlayacağım mecbur olmasak bu ligde mücadele etmeyeceğiz. Çünkü 17 tane düşmanın hangi biriyle mücadele edeceksin.

Sayın başkanım öyle bir takım kuralım ki bu düşmanların hepsiyle mücadele edebilelim. Hepsinin cezasını keselim. Tabi bizim en büyük hedefimiz Şampiyonlar Ligi Kupası onu alalım.

Ne gerekiyorsa herkes yapsın. Biz de taraftarlar olarak ne yapmamız gerekiyorsa yapalım. Fenerbahçe yönetimi olarak sizden tek isteğimiz çok iyi bir kadromuz olsun ve bunların hadlerini bildirelim.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 110
Toplam yorum
: 26
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 703
Kayıt tarihi
: 27.02.10
 
 

Gülhane Askeri Tıp Akademisinden Bilgisayar Operatörü olarak çalışıp emekli oldum. Evli ve 2 çocu..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster