Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Aralık '13

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
322
 

Bir yazınız 100 Bin okunuyor ama sevinemiyorsunuz, ilginç (!)

Bir yazınız 100 Bin okunuyor ama sevinemiyorsunuz, ilginç (!)
 

Milliyet Blog benim için çok başka bir yer. İlk göz ağrım, ilk deneyimim ve şu an bu mesleğin eğitimini almamın ve mesleği yapmamın en büyük sebeplerinden birisi.

Çok günler yaşadım burada. Çok sert eleştiriler aldım, tartışmaların arasında buldum ama neticede güzel bir anı olarak kaldı hepsi.

Bugünlerde yazımın birisi 100 Bin okunma barajını aştı ama doğruyu söylemek gerekirse sevinemiyorum. Çünkü Milliyet Blog’a ilk kayıt olduğum dönemle Gazetecilik Bölümünü kazandığım dönem arasında çok okunmak, çok yorumlanmak gibi bir hastalığım vardı.

Bundan dolayı sabahleyin kalkıyordum ne fazla okunuyor, ne dikkat çekiyor onla ilgili bir yazı yazıyordum, sanki çok anlarmışta, o işte uzmanmış gibi.

İşte bu mantaliteyle yazdığım yazılardan birisi “Zayıflamak İçin Ne Yapmalı?” şu an 100 binden fazla okurla buluştu. Gerçekten bir yazarın mutlu olması gereken bir konu ama diyetisyen miyim? Yetkili bir doktor muyum? Tabipler Odası Başkanı mıyım? Yok, internet üzerinden araştırarak derleyip kendi üslubumla yazdığım bu yazı şu an belki bu işin eğitimini almış, bu işe mesleğini vermiş insanların yazılarından daha fazla okundu.

Gönlüm isterdi ki asıl alanım olan siyasetle ilgili yazdığım bir yazı 100 binleri bulsun ve ben o zaman ciddi manada sevineyim.

Neyse nasip böyleymiş bir daha ki 100 bin barajını aşan yazımın siyaset kategorisinden olması dileğiyle.

Hoşça kalın

Tüm Yazılarım İçin Tıklayınız..

www.mehmeteminztrk.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Haklısınız diziler,astroloji ve futbol yazılarına ilgi alaka daha fazla televizyon programı ile ilgili yazdığım deneme blokum da öyle maalesef. Çok okunmak mı önemli iki satırla bir yüreğe dokunmak mı? ikinci tercihimdir.. Selamlar

HANİFE ÖZAYDIN 
 05.12.2013 15:43
 

Bak bu yazın da dünden beri 100 kere okunmuş:)) Cevap atmadın mı attında editör kargoda gecikme mi var:)) Sana en başta ısınamamıştım. Yavaş yavaş ısınıyorum. İçimden geçenleri saklamam. hedefin milyonlarca okunmak sanırım, milyonlarca okunacaksın da ne olacak? Önemli olan okunacak yazılar yazmaktır. Mesela bu blog gereksiz. Olsun görüşlerime yer vermiş oldum yinede.

Mehmet Beyazıt ATEŞ 
 05.12.2013 11:16
 

Al benden de o kadar. Benim de yüz binlik yazım var. "Rus kızları" üzerine şahsen yaptığım bir etüd.Ama sevinemiyorum.Bu sefer, bu yzbinlik yazımı, aynı konuda, başlıkları değişik, içeriğin &40'ı değişik ve de aşağı yukarı aynı resinlere paralel resimlerle ikinc,i bir yazı yazdım ve yayınladım. Her iki yazıım da Googleda üğst üste ayrı ayrı başlıklarla gözükmesine rağmen, ikinci yazım katiyen ilki kadar rağbet görmedi. Ama şu var ki hergün ellişer arta arta, ilk yazıya yakınlaşmağa çalışıyor trajı. Bu kinci yazımla bu işin sırrını çözemedim. İki yazıyı yarıştırıyorum anlayacağınız. Aynı anda, başka bir kategoride vatan millet Sakarya diyoruz, yazının yüzüne bakan yok. Bu millet manyaklaştı mı be yau diye de şüphelere düşüyorum zaman zaman. "Ruh var mı? " Bikini'ler daha da küçülecek" gibi yazılara da rağbet fazla. Selamlar.

Muzaffer Cellek 
 05.12.2013 1:50
 

Popüler konular çok okunuyor...Ve ben bu yazılarımı sevmiyorum...Az okunsun bir şey anlatsın...

Kerim Korkut 
 04.12.2013 22:18
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 352
Toplam yorum
: 624
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 3058
Kayıt tarihi
: 02.08.08
 
 

1989’da Aksaray’ın Eskil ilçesinde doğdu. İlköğretimini 2004 yılında Eskil Cumhuriyet İlköğretimi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster