Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Eylül '10

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
664
 

Biraz da gülelim...!

Biraz da gülelim...!
 

İnternet


Buraya mahpushane gerek!: Geçen gün büyük bir sitede, üyenin birinin atıldığını duyunca, keyiften dört köşe oldum. Kına bile şeyttim aha da şurama! Hatta sevincimden üç ileri dört geri parakete bile attım! Neydi o yahu parante mi, parante mi, perende mi? Ne fark eder canım ha perende ha parakete! Sonuçta nasılsa kankanlarım alkışlamak için dizilmeyecek mi? kih kih kih. Sonuçta bir adamın siteden atılması karşısında yağlarım eridi yağlarııım. Ooo sefam olsun sefam! 

Genelde beni ve ablamı doğruları söyleyerek rahatsız eden zattı muhtereminde, uyarılması, ihtar verilmesi, dışlama ile cezalandırılması gerekir ki bizim ne kadar egocuklu ve kibirli olduğumuz anlaşılmasın ve fason saygınlığımız devam etsin, Hatta söylücem yönetime Aponun yanına götürsünler bu ustayı! Assınlar kessinler yeter ki bizim yanımıza getirmesinler dimi abla? Gönül hoşluğu ile. Tek düzey aynı paralelde çarpışmak üzere… (Örtüşmeli gizli gizli görüşmeli bir kompela ile bu kişiden kurtulunmalı! Yok, yani DÜZEY terazi köşe ve penaltı çizgisi korunmalı! Yağmur yağdığında işaretler kayboluyor da onun için şettim di! Saygılar ablam) 

Aslında bunun bir kopyası da MB olmalı. Disiplin ve ceza kurulu ve mahpushane oluşturulmalı direkt elle dille vücut hareketleri ile orta parmak ve kamyoncu işareti ile kol bilek hareketleri ve hatta bacak versiyonu ile taciz edenler artı bu ortamda yazmalarını engellememize rağmen başka yerde bizim ağzımıza edenleri direk kesmeli veya asmalı! Bu ne yahu ne yazdığımızdan ne okuduğumuzdan zevk alamaz olduk. Dalkavuklara ödediğimiz harcırah boşu boşuna hiç gülesin gelmiyor vallahi!

Bunları asar kesersek MB çıtası yükselir valla bak, kuran çarpsın töbe töbe. İnanmazsan inanma! İlk şikâyette Uyarı, İkinci haklı şikâyette İHTAR, üçüncü haklı şikâyette Kesin DIŞLAMA cezasının verilmesini yanına da bir hamburger, bir çiz burger, bir sevgel, bir istergel ve bir kola hediye edilmesini öneriyorum ve herkes haddini bilsin. T e te teee o kaaa! Dimi abla.

Abla sen yönetimi ara bunlar bu işi halletsin sözüm söz ben akşama iftarlıkları alır gelirim hadi bana çavvv… Batsın bu dünya, bitsin bu kötü rüya… yaa! . 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

İsmini yazamam,zaten ihtar aldım sayesinde. Böyle aciz muhbirler yazma özgürlüğümüzü kısıtlıyorlar. Bu muhbir, neden aile birliği kurmaya önayak olmuyor? Neden kermes yapmıyor, neden kek getirmiyor? Neden seni, beni kucaklayıp öpmüyor? Zavallı garip, bizim şefkatimize ihtiyacı var. İsterse veririz...

mamut 
 05.09.2010 6:41
Cevap :
Sadece senin mi? Benim de sayfamda bu şahsın yazılarına yazdığım yorumlar silinmiş :)) Ama bende, hepsinin kopyası var. Yakında okursun internet dünyasında! El bebek gül bebek büyütüyoruz, kendisinin büyüteceği bir bebeği olmayınca halen kendini bebe sanıyor. Aile ortamı bilmeyen zavallı şey! Dediğin gibi isterse şefkat gösterebiliriz he he he. Bu cevap yayınlansa bile bir telefon bir e-mail yazı çöpe alıştık artık vebali alet olanların boynuna inşallah! İyi bayramlar ağabey sağlıcakla kal. Şimdilik (!)talipgirgin.blogspot.com buradan kardeşini takip edebilirsin...  05.09.2010 15:02
 

İşi gücü bırakıp da böyle Zihni Sinir pıroceleri üretenleri atmalı önce. Siteyi geyik, magazin sitesine dönüştürenleri atmalı..Hoşçakal.

Necdet  
 02.09.2010 16:59
Cevap :
İnsan ne ekerse onu biçer! Biz nelerini gördük burada ama hiç kimsenin atılmasından yana değildik! Derdinin ne olduğunu öğrenme yanlısıydık! Şimdi bayram arifesinde öyle bir yazının cevabı böyle mi olur tartışılır. Ama ondan önce hazmedilmemiş ne varsa dökülür ortaya. Durup durup aynı kanaldan yayın yapanlara, birçok kanaldan cevap vermek en doğal hakkımız diye düşünüyorum. Selam ve saygılar...  02.09.2010 19:21
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 438
Toplam yorum
: 1049
Toplam mesaj
: 121
Ort. okunma sayısı
: 813
Kayıt tarihi
: 07.01.07
 
 

Milliyet Blog’a hangi vesile ile kayıt olduğumu doğrusu hatırlamıyorum!  Bende birçoğunuz gibi ya..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster