Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Temmuz '07

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
935
 

Bitene kadar, bitmez Barış...

Bitene kadar, bitmez Barış...
 

Herkeste bir üzüntü almış başını gidiyor. Üzülmek umutsuzluktur. Hatta üzülmek negatifliktir.

Ben inanıyorum ki sevenlerinin duası ile Barış Akarsu çok değil en geç birkaç ay içinde kendini toparlayıp aramıza dönecek.

Herkes Barış’tan “O bir iyilik meleğiydi” diye söz ediyor. Evet, Barış iyilik meleği bu doğru ancak lütfen “di’li” geçmiş zaman ekini konuşmalarınızdan kaldırın.

Barış hala bizimle birlikte.

Üzülmek yok…

Biliyorum Barış ölmeyi seçmedi, hala savaşıyor ve biz de dualarımızla Barış’ı olması gerektiği yere yani yanımıza çağırmaya devam etmeliyiz.

İnanıyorum ki dualarımız ve sevgimizle Barış Akarsu çok yakında biz sevenlerine o güzel sürmeli gözleri ve sıcacık yüreğiyle tekrardan “Merhaba” diyecek.

HADİ DUY SESİMİZİ VE UYAN ARTIKKKKKK UYAAAAAAANNNN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bir hafta önce, sahnede kutlamışlar doğum gününü. Ve doğum günü "ölüm" günü oluverdi birden; hayatın cilvesi dedikleri bu mu? Maviliklere karışmıştır umarım...

derinmavi.. 
 28.07.2007 11:31
Cevap :
Çoookkk üzülüyorum, çookkk...  30.07.2007 8:05
 

ağlıyorum her gördüğümde...

Yasemin Erişen 
 07.07.2007 23:14
 

Üzülmek negatifliktir umudun kaybedilmesidir görüşünüze katılıyorum. Hani bazen yaşamın rengini ölümün rengi kapattıgında kişi yeni boyutlarda yeni ışıklara dogru yolculuğa çıkar ya işte o zamanlar biz yasin okuruz kişinin ölüm kanalından kolay geçebilmesi için. Kuran insanı anlatır, nasıl ki insanın en onemli ona can veren organı kalp ise yasin de kuranın kalbidir. O yüzden yasin suresini sadece ölenlere degil barış gibi ölüm ile yaşam cizgisinde savaş veren savaşçılara da okumak gerek. Hatta herkesin her akşam kendisine okuması kendi ışığı için gereklidir. O yüzden ben sahsım adına yasin okuyorum barış için, sizde okuyarak onun yaşam renginin güçlenmesine bir katkı da bulunabilirsiniz. Böyle durumlarda yaşam ile ölüm arasında Allahın durdugu gerçegi, insanların birbirine olan yardımı, insanlara hatırlatılır ne kadar insan yaşam savaşı veren Barış'a yardımcı olabilirse aslında kendinin bir bölümüne de yardım etmiş olur. Dualarımız Pelinin de dediği gibi barışın uyanması içi

Alahattin Öztekin 
 03.07.2007 20:34
Cevap :
Aslında Yasin'i okumayı düşündüm ama ben Yasin'in sadece ölülelerimize okunduğunu düşündüğüm için vazgeçmiştim. Hemen başlıyorum okumaya. Çok teşekkürler. Biliyorum Barış bu savaştan galip çıkacak ve çok kısa zamanda aramıza geri dönecek. Sevgi ve saygılarımla.  04.07.2007 8:36
 

Barış Akarsu bir ara hepimizin evindeydi.Bu sayede iyi tanıdık onu ve sonra dizisiyle girdi evlerimize. Diğer tv ünlülerinden farklıydı ve farkını yavaş yavaş belirginleştirmeye başlamıştı ki kötü bir kaza hepimizi üzdü.Onun için yapabileceğimiz tekşey inançlarımıza göre dua etmek.Allah geleceğe faydalı olacak böyle genç bir arkadaşımızı aramızdan erken almaz inşallah.Dualarımız onunla.

Murat GÜLCEK - Yakamoz35 
 03.07.2007 1:14
Cevap :
BARIŞ İYİLEŞECEK BAŞKA YOLU YOK. Teşekkürler...  03.07.2007 8:37
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 139
Toplam yorum
: 1145
Toplam mesaj
: 191
Ort. okunma sayısı
: 3216
Kayıt tarihi
: 09.06.06
 
 

Ya herşeyim ya hiçim.... Birbirinden güzel fotoğraflarıyla yazılarımı destekleyen canım arkadaşı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster