Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Yaşadığımız evrenin oldukça zengin bir yer olduğunun farkındayım.  Bu zenginliğin çok az bir kısmının farkında olduğumuzun da farkındayım.  Pek çoğumuz, yer ve zaman koşulları karşımıza çıkardığı için, ya da çeşitli nedenlerle ilgi alanımıza girdiği için ardına düşmüş olduğumuz sınırlı sayıda ve bazen de önemsiz, sıradan k..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Tanrı’nın Dili Bu, Duy ve Dinle

Evet ölüm... O hepimizin bildiği ama çoğumuzun görmezden geldiği ilahi son dokunuş. Nefsinin ya da aczinin gölgesindeki insanı biçip götüren tırpan. Çağlar boyunca ve sırasıyla insanları yeryüzünden silen rüzgar. Onu hesaplarımıza daha çok katmalıyız. Konunuz da, örnekleriniz de güzel. Kutlarım.

18 Haziran 2018 08:11
Milliyet Blog Ailesine İyi Bayramlar Diliyorum

Sizin de, diğer Milliyet Blog yazar ve çalışanlarının da, o eski bayramları özleyenlerle, o eski bayramları bilmeyenlerin de bayramı kutlu olsun. Bayramı sadece üç günlük tatil olarak görenlerin de bayramı kutlu olsun. Bu bayram günlerinde çalışmak zorunda olanların da, güvenlik güçlerinin, sağlık personelinin ve diğerlerinin de bayramı kutlu olsun.

16 Haziran 2018 16:01
Bu Bakışı Unutma Ey İnsanlık!

Her gün caddede sokakta karşılaştığımız insanlar arasında ne yazık ki, böyle ruhunu şeytana satmış insanlar da var. Onların toplanıp hapse konulması da o hapishaneleri vergileriyle ayakta tutan insanlara, o hapishanelerde ekmek parası için çalışanlara zulüm. Onlar yakalandıklarında o yavru gibi ayakları kesilmeyi hak eden insanlar. Bu yavru köpeği bu hale getirmenin hiçbir maazereti olamaz. Zulümdür, vahşettir. İnsana ve hayvana karşı işlenmiş bu tür suçların aynıyla cezalandırılmaları için yasal düzenleme yapılması gerekir.

16 Haziran 2018 15:56
 
Toplam blog
: 314
Toplam yorum
: 217
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 182
Kayıt tarihi
: 21.06.14
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster