Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İşletme Fakültesi mezunuyum. Yaşadığımız evrenin oldukça zengin bir yer olduğunun farkındayım.  Bu zenginliğin çok az bir kısmının farkında olduğumuzun da farkındayım.  Pek çoğumuz, yer ve zaman koşulları karşımıza çıkardığı için, ya da çeşitli nedenlerle ilgi alanımıza girdiği için ardına düşmüş olduğumuz sınırlı sayıda v..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Tefçi Kaniye

Onlar, Tefci Kaniyeler de bu toplumun gerçeği. Onların da hakları, hukukları ve beklentileri var. İlgililer onları da gözden uzak tutmamalı. Elinize, yüreğinize sağlık.

21 Nisan 2018 12:47
Gençlerimizin Geleceği

Ayfer Hanım, Bu ciddi sorunumuzu bir kadın, anne, yurttaş duyarlılığıyla dile getirmiş olduğunuz için öncelikle kutlarım. Nüfusun yüzde 24'ünü oluşturan o gençlerden sonraki yine en kalabalık kesim de 14 yaş üzeri gençlerdir. Çok güzel ifade etmiş olduğunuz gibi onlar bizim geleceğimizin yüzde yüzüdür. Aileler, günümüz koşullarında ve ortamlarında çocuklara bir yere kadar sahip çıkabiliyorlar. Akıllı telefonlar, internetler sınırsız bir iletişim olanağı sağladığı için gençler evlerinin oturma odasında bile çok uzak yerleri soluyabiliyorlar. Aileler kadar genç nüfusun çoğalmasını teşvik eden devlet yetkilileri de, eğitim başta olmak üzere gençlerle ilgili diğer kurum ve birimlerde görevli olanlar da, sivil toplum kuruluşları da bu konuya daha duyarlı ve ayrıntılı yaklaşmak durumundadır. Umarım uyarınız gereken yerlerde, gereken hareketlenmelere yardımcı olur. Dostlukla,

20 Nisan 2018 14:27
Netflix 'de Mutlaka İzlemeniz Gereken 30 Yabancı Dizi

Dizilerden dizi seçer izleriz, Yenisini, eskisini gözleriz, Akıp gider ömür nehri habersiz, O tüketirken tükenen bizleriz.

07 Nisan 2018 07:27
 
Toplam blog
: 304
Toplam yorum
: 214
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 178
Kayıt tarihi
: 21.06.14
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster