Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Yaşadığımız evrenin oldukça zengin bir yer olduğunun farkındayım.  Bu zenginliğin çok az bir kısmının farkında olduğumuzun da farkındayım.  Pek çoğumuz, yer ve zaman koşulları karşımıza çıkardığı için, ya da çeşitli nedenlerle ilgi alanımıza girdiği için ardına düşmüş olduğumuz sınırlı sayıda ve bazen de önemsiz, sıradan k..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Varoluşsal Anlamsızlık

Hülya Hanım, Yazınızı okumak için açtığım sayfadaki tanıtım özetinizde bulunan iki fakülte ile devamında bulunan üçüncüsü olasılığı beni tanıtım sayfanıza sürükledi. Evet, üçüncüsü de,, fazlası da vardı. Sizin deyiminizle, dünyaya sağlam kazıklar çakmıştınız. Yazınız da güzel, özgün, samimi ve net. Özgür bir aklın kıpır kıpır fikirleri. Yaşam yolunuzun hep aydınlık ve sorunsuz olması dileklerimle.

25 Eylül 2018 11:48
Irabiye...

Fisun Hanım, Allah Irabiye'ye de, bütün benzer yollardan geçip aramızdan ayrılmış olanlara da rahmet etsin. Bir doktor olarak en iyi siz bilirsiniz insanların bu dünyada hangi sınavlardan geçtiklerini. İyi ki yazıp paylaşmışsınız. Bu sayede Van'da yaşayan ben de tanıdım onu da, sizi de. Sağlık, esenlik dileklerimle,

23 Eylül 2018 19:09
Bakar mısınız! “Bana Bal Tadında Bir Hayat” Lütfen!

Sevgi dolu yüreklerden kalemlere, kağıtlara, ekranlara ve bu yolla başka insanların akıllarına ve yüreklerine akan her şey güzeldir, güzeldendir, güzelleştirir. Kutlarım.

13 Ağustos 2018 12:05
 
Toplam blog
: 320
Toplam yorum
: 218
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 180
Kayıt tarihi
: 21.06.14
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster