Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15.03.1963 Mersin-Anamur doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Anamur'da tamamladım. 1980´de Hava Teknik Okullar Komutanlığına Assubay yetiştirilmek üzere girdim ve 30.08.1980 tarihinde mezun oldum ve Hava Kuvvetlerinin değişik irliklerinde görev yaptım. Akademik eğitimimi 1989 yılında Gazi Üniversitesi. İ.İ.B.F.İşletme Bölüm..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Bayram gelmiş neyime

Gerçekten çevremizde olup bitenleri, meslektaşlarımızın yaşadıklarını, verdiğimiz şehitleri, yaşam koşullarını, ülkenin içinde bulunduğu durumu düşündüğümüzde ve çocukları düşündüğümüzde gerçekten bayramın geldiğine, bir bayram sevincinin olması gerektiğinin tadına varamıyoruz. Ersen Abi ellerinize sağlık, bende bu bayramı yaşayan herkesin bayramını kutluyorum.

05 Aralık 2008 09:06
Yüreğimiz kalbura döndü

Sayın Gürpınar, Timsah gözyaşı dökenler aynı günün akşamı herşeyi unutuyorlar. Bir fıkra vardı çok uzatmayacağım, herkes kendi ülkesinde çok olan ve gereksiz olan şeylerden söz edince, Temel'de bizde de insan çok diyor ve hiç değer verilmediğini anlatıyordu. Şehitlerimizde öyle, Gnkur. ödenek yetersizliğinden karakolun taşınamadığından sözetti ben utandım. Emekli gnkur bşk.nına 1 milyon ytl.ye araç alınıyor ama vatan evlatlarının korunacağı, barınacağı, toprakları savunacağı yerlere için para bulunamıyor. kimseyi kandırmasınlar.

07 Ekim 2008 11:03
Söz vermek

SAYIN GÜRPIAR ABİME TEŞEKKÜR EDERİM. ARKADAŞLARIMIZ GEREKLİ YORUMU YAZMIŞLAR

24 Haziran 2008 13:19
 
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 335
Kayıt tarihi
: 19.02.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster