Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Şubat '07

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
1035
 

Blog şablonları!

Blog şablonları!
 

Milliyet' te blog yazarı olmak hoşa giden bir duygu aslında. Ancak şu şablonumuzu da değiştirebilsek tam anlamıyla özgür olabiliceğimizi düşünüyorum.

Tıpkı yazılarımızın onaylanması gibi bizim oluşturduğumuz şablonlarda onaylanabilse bu çok sevindirici bir durum olur. Tabi ki sitenin gidişatında problem olmaması için basit bir tema üzerinde en azından renklerle ve banner resmi ile başlayabilsek çok güzel olur.

Sonuçta blog umuzda kendi düşüncelerimizi yansıtıyoruz ancak şablonun sayfamızın açıldığında karşımıza çıkan görüntünün bir nebze olsun bizim sevklerimize uygun olabilmesi daha iyi olur. Sadece renklerini bile değiştirebilsek bu bir özgürlüktür. Belli bir kaç şablonu binlerce kişiye bölüştürmektense, herkes kendi zevkine uygun bir şablonun rengini ve banner ını değiştirse ve bu onaylandığı takdirde yayınlayabilse o şablonla?

Ya da tamamen nasıl ki yazılarımızı ekliyoruz bizim oluşturduğumuz şablonlarda herkesin şablon listesinde görüntelenebilse?

Böyle bir uygulama bence inanılmaz olur. Sevdiğimiz hergün ziyaret ettiğimiz sayfanın istediğimiz renk ve resimlerle bezenmiş ve tam anlamıyla bizi yansıtması hoş olmaz mı?

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kesinlikle katılıyorum. İlk üye olduğumda benimde aklıma ilk gelen şey buydu. En azından renkleri değiştirebilmemiz lazım.

pınar chan 
 04.02.2007 16:02
Cevap :
Teşekkürler yorumun için.Umarım dikkate alınır birgün :)  05.02.2007 10:12
 

Bu yazına neden destek gelmemiş anlamadım. Çok doğru söylemişsin. Ben de bana en uygun olanını seçtim ama beni tam olarak yansıttığını söyleyemem. Sağlıcakla kal

Gülün içinden 
 02.02.2007 2:09
Cevap :
Umarım gün geçtikçe yetkililer sesimiz duyar ve bloglarımız tam anlamıyla bize özgü oluverirler.Çok teşekkürlerr  02.02.2007 18:18
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 34
Toplam yorum
: 42
Toplam mesaj
: 13
Ort. okunma sayısı
: 959
Kayıt tarihi
: 15.01.07
 
 

Yoktur hakkımızda söylenecek söz... Hakkımız da yoktur, hakkımızda birşey söylemeye zaten... Bir eli..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster