Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Ocak '09

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
1056
 

Blog yarışması başlıyor!

Blog yarışması başlıyor!
 

Olimpos dağındaki ateş, tutkuyu, cesareti ve fanteziyi simgeliyor


TUTKU, CESARET VE FANTEZİ

İçimizdeki çocuk ne istiyor? İçimize dönelim ve ona bu kez izin verelim. En büyük tutkusu nedir ve nasıl bir tutku özlemi var? Cesur muydu ve nasıl bir cesaret sergilemek isterdi? Çılgın mıydı ve nasıl bir çılgınlık yapmak isterdi? Fantezileri nelerdi ve nasıl fantezi yaşamak isterdi? Bu yarışma ile ilk kez içinizdeki çocuk özgürce kendini dile getirecek ve en iyi olan tutkuya, cesarete ve fanteziye ödül verilecek.

Blog tarihinde ilk kez düzenlenecek bu yarışmaya tutkulu, cesur ve çılgın olan herkes katılabilecek. Ve aralarından en iyi on kişi seçilecek ve bu on kişi arasından en iyi olana bizim ressamdan bir tablo ödül olarak verilecek.

Yarışmaya katılanlar bu üç ana temada yer alan tutku, cesaret ve fantezi başlıkları altında önce yaşadıklarını ve daha sonra yaşamak istediklerini blog sayfamın mesaj bölümüne iletecekler. Ve gelen mesajlar arasında eleme yapılacak ve en iyi bulduğumuz on kişi ilan edilecek ve bu on kişi arasından birinciyi blog yazarları oy kullanarak seçecekler.

Kazanan arkadaşımız ressamın bir tablosunu ödül olarak alacak. Bu keyifli yarışma gündelik yaşamlarımızda yeni bir heyecan yaratacak, bizlere keyifli anlar yaşatacaktır. Bu yarışmaya aday olmak isteyen herkes, bu yarışma yazısına yorum yazarak yarışmaya katılma talebini ortaya koyacaktır.

Yarışmacılar TUTKU başlığı altında ilk yaşadıkları yoğun tutkuyu ve yaşamak istedikleri tutkuyu mesaj kutusuna göndereceklerdir.

Yarışmacılar CESARET başlığı altında gösterdikleri en büyük cesareti ve göstermek istedikleri cesareti mesaj kutusuna göndereceklerdir.

Yarışmacılar FANTEZİ başlığı altında yaşadıkları en güzel fanteziyi ve yaşamak istedikleri en güzel fanteziyi mesaj kutusuna göndereceklerdir.

Haydi yarışmamız başlamıştır. Hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.

Hayalleriniz, tutkunuz ve cesaretiniz daima sizinle olsun.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

hadi hayırlısı bakalım :)

shalimar 
 02.02.2009 20:22
Cevap :
Hayırlısı diyelim:))) Başka ne diyebiliriz ki; bu suskunluğa. Cesaret dedik, tıs yok. Tutku dedik, tıs yok. Fantezi dedik, tık yok. Seyreden çok, maç yapan yok. Saha henüz boş. Hayırlısı diyelim:))) Sevgilerimle  03.02.2009 8:26
 

Mesaj alınmıştır. Ve ana teması TUTKU olan çocukluk arzularım ve esintileri 1000 tıktıklara sığmadığı için verdiğiniz e-mail ile yolladım. Jüriye başarılar dilerim. Bu güzel ve lirik teşebbüsünüzden dolayı da kutlarım. Selam ve sevgiler.

Muzaffer Cellek 
 30.01.2009 16:09
Cevap :
Teşekkür ederim Muzaffer bey. Cesaret ve Fantezi başlıklı yazılarınızı da bekliyorum. Sevgilerimle  30.01.2009 20:04
 

1.İnönü Buluşması; katılan arkadaşlarımıza unutulmaz anılar yaşatmıştır. Planör, motorlu yelkenkanat ve yamaç paraşütü ile gökyüzünde uçmanın tadını, heyecanını en çok yaşayanlardan biriyim. Hele ki yamaç paraşütü ile yerden yüzlerce metre yukarıda, gökyüzünde özgür bir kuş gibi en az otuz dakika uçmayı nasıl anlatayım. Sevgili Asiyazar ve Robert Meisel anlatabilr, belki. Ya planör ve microlight dedikleri motorlu yelkenkanat ile gökyüzünde süzülmeyi... Son yıllarda cesaret gösterdiğim olaylar bunlar. Üstelik apartmanın 4. kat balkonundan aşağıya bakmaya :) çekinen biri için oldukça cesaret verici olmalı. İzmir'e dönüşümde eşim, çocuklarım sordu: "- Bu ne cesaret?" Evet, aynen öyle. Hayatınızda karşılaştığınız ve bir daha yaşanması mümkün olmayacak fırsatları değerlendirin. Geçen yıl 2. İnönü buluşmasında (olumsuz hava nedeniyle) yamaç paraşütü yoktu. ANTONOV-2 vardı. Onu da sevgili Arif Öğütçü ve Murat Ertaş anlatsın :)) Selamlar, saygılar.

İlyas Bayram 
 30.01.2009 10:58
Cevap :
Sevgili İlyas bey, Cesaret başlığına uygun bu yazınız kabul edilmiştir. Şimdi Tutku ve Fantezi konularındaki yazılarınızı bekliyoruz. Sevgilerimle  30.01.2009 17:35
 

Tek kategoride katılabiliyor muyuz? Yoksa her kategoridemi yazmak zorundayız...

papatya altı yüz elli 
 30.01.2009 10:25
Cevap :
Üç kategoride yarışmak durumundasınız sevgili Papatya650. Tutku, Cesaret ve Fantezi olarak bu yazılarınızı bekliyorum. Sevgilerimle  30.01.2009 17:37
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
 
Toplam blog
: 137
Toplam yorum
: 548
Toplam mesaj
: 94
Ort. okunma sayısı
: 1036
Kayıt tarihi
: 05.01.07
 
 

1951 İstanbul doğumluyum. Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlığı, Moda Tasarımı ve Marka Danışman..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster