Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Mart '08

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
960
 

Blog yazarlarını tanıyalım (8)

Blog yazarlarını tanıyalım (8)
 

Blog yazarlarını tanımaya aynen devam sayın blogcular. Atalarımız ne demiş, "Ne oldum demeyeceksin parayı bulup Newyorklu oldum diyeceksin ve de iyi halt yiyeceksin." Blog yazarlarını tanıyalım neyse. Buyurun.

TANINMAYACAK HALDE BLOG YAZARI: Bu tür bloğa girdikten sonra metamorfoza uğrar. Metamorfoza uğrar ve orada kalır. Yani değişir. Tanınmayacak hale gelir. Bu türün örneklerini gerek resimlerinden gerekse değişen üslubundan anlayabilirsiniz. Mesela bloğa ilk girdiğinde, "Efendim etik, ahlak içerisinde yazacağım. Belden aşağı konularla işim olmaz" diye yazan blog yazarı başlangıçta "Grup çalışması nasıl yapılır?", "Bilimsel olmanın yolları" gibi aklı başında yazılar yazar. Sonraları başlar döktürmeye, "Grup seks nasıl yapılır?", "Orgazm olmanın yolları." Bu türün örneklerinin şimdilerde kendilerini bile tanımayacak hale geldikleri ve "Ben kimim? Siz kimsiniz? Nerdeyim leeeyn çıkarın beni" türünden tepki vermektedirler.

"SARKABİLİRİM" BLOG YAZARI: Bu tür gerek yazılarında gerekse yorum ve cevaplarında mesafeli görünse de karşı cins blog yazarına her an sarkabilir bir çizgide durur. Bu türün örnekleri kendilerini tanıtırken özellikle "bekar" olduklarının altını çizerler. Daha çok aşk-meşk kategorisinde yazarlar. Bu türün sevgili mensupları sevgili peşindedirler. "Sarkabilir" blog yazarının ne zaman kime sarkacağı belli değildir. Bendeniz bu türden nefret ederim. Yazıklar olsun diyorum. Bu arada yeri gelmişken belirteyim efendim eee bekarım. Öhhö öhhö.

ŞU AN TUVALETTEYİM BLOG YAZARI: Bu tür adından da anlaşılacağı gibi yaptığı her şeyi anı anına yazan bir türdür. "Sabah çorabımın birini bulamadım", "Otobüste adam üstüme bir hapşurdu", "Şu an tuvaletteyim. Kabızım galiba", "Sırtım acayip kaşınıyor ooohhhh ayakkabı çekeceği iyi geldi" gibi her haltı yazarlar. Yani zannederler ki yazmazlarsa merak ederiz. Atarız bir mesaj, "Anaaaa ya sen dün gece ne yaptığını yazmadın. Çatlıycaz burda."

HERHALTI SORAN BLOG YAZARI: Bu tür saçma sapan sorular sorar ve kenara çekilir. Sürekli soru salgılar. "Dünyada en çok seks yapan canlıyı biliyor musunuz? Bilen varsa yazsın" Bendeniz de cevap veririm. "Ben biliyom. Araştırdım buldum. Yanlız bu çok yırtıcı bir hayvan beni yakaladı cins ayırdetmiyo galiba şu an afedersiniz beni şaapıyo. Bitsin cevabı yazacam" tövbe tövbe.

To be contuned tövbe tövbe.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Şu an tuvaletteyim blog yazarı kategorisini ne zaman yazacaksın diye bekliyordum. Bayılıyorum ben o kategorideki yazarlara!! Sen bizi güldürdün Allah da seni güldürsün emi??:)))Sevgiler

Gülün içinden 
 27.03.2008 15:55
Cevap :
Vallahi ben de seviniyorum sevgiler.  27.03.2008 16:07
 

ben "fabrikatör blog yazarı" kategorisine uyabilirim, hani çok yazan :) ama yeni kategorileri bekliyorum, heran değiştirebilirim

Mehtap Erel 
 26.03.2008 13:59
Cevap :
Size çok teşekkür ediyorum. Sevgiler Mehtap.  26.03.2008 14:15
 

inanılmaz eğlendim, çok hoşuma gitti. Heyecanla devamını bekliyorum. Not: Acaba ben hangi gruba giriyorum :)) Tekrar ellerinize sağlık...

Mehtap Erel 
 26.03.2008 13:49
 

BENDE ÇOCUKLUĞUMA İNEYİM DİYORUM HERKESTEN FARKLI BİŞEY OLSUN NASIL AMA....GÜZEL BİR BLOG YAZMIŞSIN..TEBRİKLER..

çocuk ruhlu 
 26.03.2008 10:03
Cevap :
Ve hep orada kalın. Sevgilerle...  26.03.2008 11:47
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 179
Toplam yorum
: 1563
Toplam mesaj
: 289
Ort. okunma sayısı
: 2555
Kayıt tarihi
: 21.01.07
 
 

Barışa ve kardeşliğe inanıyorum. Türkiye'nin yaşadığı tüm sorunların kardeşlikle çözümlenebileceğ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster