Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Ocak '07

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
1241
 

Blog yorumlarına verilen cevaplar!

Blog yorumlarına verilen cevaplar!
 

Geçen çok güzel bir konuya değinmiş olan "Gül'ün içinden" isimli blog yazarı arkadaşım bana bir şey öğretti. Öncelikle bu blog yazarı arkadaşımın beni yanlış anlamamasını temenni ediyorum ve affına sığınarak ben de, bana ilham olmasından dolayı bu konuyla ilgili bir sıkıntımı dile getirmek istiyorum.

Demişti ki bu arkadaşım: "Neden binlerce kişi tarafından okunsa bile yazılan blog yazılarına kimse yorum yazmıyor? " Gerçekten de öyle, ona katıldığımı bir kez daha dile getirmek isterken bir de benim yakındığım konuda bir şeyler karalamak istedim.

Öncelikle onun gibi bu konudan şikayetçi olduğumu bildirmek isterim. Bence buradaki yazılarımıza aldığımız yorumlar, eleştiriler, övgüler vs. bizi daha da özenle ve dikkatle yazı yazmaya teşvik ediyor.

Ben kendi adıma olumsuz denilebilecek bir eleştiri aldığım zaman nerde nasıl bir hata yaptıysam yazımda bir daha tekrarlamamaya çalışıyorum, güzel bir yorum ise aldığım değerli yorum beni daha da şevklendiriyor yazı yazarken.

Ben bu kadar önemseyip değer verdiğim için elimden geldiğince okuduğum yazılara da acizane yorumlarda bulunuyorum.

Benim asıl sıkıntım burada başlıyor işte!!!

Sağ olsunlar yorum yaptığım diğer değerli blog yazarı arkadaşların kayda değer bulup yorumlarımı yazıları altında yayınlıyorlar ve cevapta yazıyorlar.

AMAAA.

Verilen cevaplar inanın çok kısa ve bazıları birazcık baştan savma gibi sanki ya da bana öyle geliyor. Evet ben yorum yazmayı ve yorum almayı çok seviyorum yalnız, yaptığımız yorumlara aldığımız cevaplarında teşekkür etmekten ötede olması gerektiğini düşünüyorum. Ben kimse teşekkür etsin veya etmesin diye değil, fikirlerimizi bu yolla daha güzel paylaştığımızı düşündüğüm için elimden geldiğince yorum yapıyorum ve yaparım da.

İşte benimde sıkıntım burada biraz. Yine de yorumuma cevap verip kayda değer bulan arkadaşlarımada çok teşekkür ederim tabiki. Yanlış anlaşılmamayı temenni ederim. Benimkisi acizane bir beyan, sadece herkesin fikrine ve yorumuna saygım da sonsuzdur her zaman.

Neyse bilgiyi bolca paylaşıp sıkça birbirimize değerli yorumlar ifade etiğimiz mutlu günlerde kalın.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

bende size katılıyorum. İnsan birşey ürettiğinde onunla ilgilenildiğini görmek istiyor.

pınar chan 
 05.02.2007 15:23
Cevap :
teşekkür ederim bana katıldığınız için ve fikrinizi paylaştığınız için.Mutlulukla kalın sevgiler  06.02.2007 20:34
 

merhaba arkadaşım size katılıyorum rahatsızlık duyduğum konuları dile getirdiğim zaman isrerimki benimle aynı fikirde olanlar yada olmayanlar eleştirsin ben de kimin ne düşündüğünü bileyim...sevgiler

tugba 
 10.01.2007 18:36
Cevap :
tabiki sonuçta aldığımız yorumlar bizim daha iyi ve anlaşılır yazıları birbirmizle paylaşmaya yardımcı oluyor çünkü ve bu paylaşım ne kadar güçlü olursa yazılar okadar anlam kazanıyor.mutlulukla kalın sevgiler  11.01.2007 11:27
 

Sevgili sbseda, çok haklısın bu yakınmanda.. Yazdığımız yazılara yorum almak elbette hepimizi çok mutlu ediyor, yazılarımıza çekidüzen vermemizi sağlıyor ve daha güzel yazılar yazmak için bizi acaip motive ediyor ama üşenmeyip bize yorum yapma inceliğini gösteren arkadaşlarımızın yorumlarını da tabiki cevapsız bırakmamalıyız, onlara en içten şekilde teşekkür etmeli ve yorumlarına gerektiği karşılığı vermeliyiz.. Ben kendi adıma, bana yorum yapma zahmetine katlanan arkadaşlarımın yorumlarını en nazik şekilde cevaplamaya dikkat ediyorum.. Sevgiler..

Sevgi rüzgarı 
 10.01.2007 10:17
Cevap :
merhaba.Tabiki cevaplamalıyız bencede yani sağolsunlar yazımıza dair fikirlerini beyan etmiş arkadaşlarımıza teşekkür ve minnetimizi belli etmeliyiz bende bunu söylüyorum zaten.Teşekkür ederim değerli yorumların için.Mutlulukla kalın sevgiler....  11.01.2007 13:38
 

Çok güzel tamamlamışsın benim yazdıklarımı. Bloglara sadece baştan savma cevap vermek ya da baştan savma yorum yazmak ta iş değil. Karşılıklı konuşuyormuşcasına fikir alışverişi yapıyoruz burada. Msn da görüşen görüşüyordur zaten. Biz yazarak iletişim kurmayı tercih etmişiz ki buradayız. Okuduğumuz yazılara da yorum yazmak iletişim kurmak istememizden değil mi? Sevgiler..

Gülün içinden 
 09.01.2007 23:19
Cevap :
teşekkür ederim.Bana bu konuda ilham kaynagı olduğunuz.Eğer acizane kendimi ifade edebilmişsem ne mutlu bana.Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.Mutlulukla kalın sevgiler....  11.01.2007 13:44
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 205
Toplam yorum
: 496
Toplam mesaj
: 91
Ort. okunma sayısı
: 4458
Kayıt tarihi
: 11.11.06
 
 

86nın bir kış günü doğmuşum, belki de ondadır kışı çok sevişim .Hayatın gerçeklerini görüp nefret..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster