Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Ekim '08

 
Kategori
Haber
Okunma Sayısı
1062
 

Blogger (blogspot.com) Erişime Açıldı

Blogger (blogspot.com) Erişime Açıldı
 

ezgi umutİnternet
Teknolojileri Derneği Başkanı ve Bilkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç . Dr. Mustafa Akgül, ün organizasyonundaki, Avukat arkadaşların ve blogçuların hukuk alanındaki mücadelesi ve gayretleri ile Blogspot.com ve blogger erişime açıldı.

Şu anda kendilerine ulaşmak olanağı bulamadım yoğunluktan. Bu belli bir sürelik açılış mı yoksa devamı gelecek mi? Öğrenince bildireceğim.

Müthiş bir dayanışma gösterildi.

Bugün 16.30 a kadar hepsi açılacakmış.

Aynı dayanışmayı youtube ve diğer kapatılan bloglar için de göstermeye çalışmalıyız ve devam ederse ki öyle duyumlar da var, bu davada da destek ve dayanışmamız devam etmelidir.

Bu konuda yardımcı olan tıklayan, mesajla, blogla destekleyen MB' li dostlara ve zaman kaybetmeden yayına veren MB editörlerimize ve herkese teşekkür ederiz.

Ben ayrıca sayfamdaki çiçekleri Bize yol gösteren değerli bilişimci Doç Dr Mustafa Akgül'e, değerli ve çalışkan Avukat arkadaşlarımıza ve Katkılarıyla olayı hızlandıran blogçulara ve bloglar ve yorum yazarak , mesaj atarak ,yayımlayarak, Milliyet Blog ailesinden de bu konuda hassasiyetini ve dayanışmasını gösteren tüm dostlara en derin teşekkürlerimle sunuyorum.

Birimiz hepimiz için...

Sağlıcakla aydınlık günlere...
Dayanışma adresimiz:( yeniden gerek olabilir)

yasakli@inetd.org.trÖnerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Hep içimiz mi kararacaktı ? Tabi ki birlikten güç doğar. Yeter ki kararlı davranılsın. Bu, umuda yolculuğun ilk durağı.. Sevgiler, selamlar..

zelinartug 
 29.10.2008 21:00
Cevap :
Sağol sevgili Dost. karalı davranmak çok önemli ve oradaki tarışmada sadece ve sadece konuya yoğunlaşmak. yakınma edebiyatı pek bişey sağlamıyor selam ve sevgiler. NOT Benim bilgisayardan mı sitemizde mi oluyor aslında akşam üzeri yanıtladım yorumunuzu ama yanıtı Göndere bastığım halde sizin yanıt silinmedi. Bilgisayar çok yavaş çalıştığından sayfama girip de konterol edemedim. Yani geç yanıt için kusura bakmayın.  30.10.2008 5:47
 

emeği geçen herkesi, konuya sahip çıkan herkesi kutluyorum. Tabiiki başta seni. Duyurmasan çoğumuzun haberi olamayaaktı. Teşekkürler...

narçiçeği 
 28.10.2008 23:22
Cevap :
Değerli arkadaşım sağol. doğrudur. duyurmaya çalıştık işte. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. sevgilerimle.  29.10.2008 14:45
 

bloggere kullanmadım ama anladığım kadarıyla bir mahkeme kararı var ve bu nedenle kapatılmış.Tabii merak ettiğim burada yayımlanan konuların içeriğinin kontrol edilmesi ve yasaya aykırı bir yayın varsa bu durumun engellenmesi gerekmiyor mu?Mahkeme kararıyla tüm sistemin kapatılması bu konda suçsuz insanlara yapılmış bir haksızlık gibi geldi bana . Demek ki yasa buna olanak sağlıyor.İnternet bilgiye ulaşmanın en güzel yolu.Engellenmemesi gerekiyor.Selamlar.

oya 
 28.10.2008 16:52
Cevap :
Sevgili Mine hanım, İnternetde bu bog ve proksy sistemleri hepsi farklı çalışıyormuş. Şimdi tam kavrayınca sizlere bi açıklama da getirebilirim ama sabahtan beri bunun peşinde anlayıp öğrenmeye çalışıyorum. Bir geri çekilme oldu ama burada kuvvetli olamazsak herşey gider yani anlıyorsunuz.ç sevgilerimle. Şu adrese mail atıp detaylı öğrenebilme ve izleme olanağınız var. yasakli@inetd.org.tr  28.10.2008 20:13
 

Blogger sitesinin kapanmasına en çok içerleyenlerden biri de bendim. Güvenli temiz ve rahat olduğu için kütüphanem gibi kullanıyordum. Kapanınca şok oldum. Neyse artık açıldı. ilk işim hemen DVDlere yüklemek. Açılması için uğraş veren arkadaşlara sizin aracılığınızla teşekkür ederim. Selam ve saygılar.

akar 
 28.10.2008 15:13
Cevap :
Ben de sizler teşekkür ederim. Bundan sonra daha kalabalık katılalım. Lütfen sonraki bloğu okuyun. selamlar sevgiler.  28.10.2008 16:05
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 566
Toplam yorum
: 1972
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 1289
Kayıt tarihi
: 11.07.06
 
 

Edebiyatla ilgileniyorum. Ayrıca amatörce belgesel film çalışmaları yapıyorum ve kültürel etkinlikle..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster