Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Ağustos '17

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
201
 

Blogger'in ve Yorumcunun Seviyesi

Blogger'in ve Yorumcunun Seviyesi
 

Logomuz


Bloggerin zihniyeti ve seviyesi, yazdığı blogtan ve yorumcunun,da yorumundan anlaşılmaz da nereden anlaşılır?

Blogger duruma göre müstear yazabilir ama müstear yazarken sağa sola sallamak hangi karakterse odur.

Sağa sola sallayan müstear dostlarını referans gösteremez; gösterirse ortaya çıkmak zorunda kalır veya dostları onu açıklamak zorunda kalır. Ortaya çıkamayan müstear yazdıklarını yalamış olur. 

Müstearın peşine takılanlar da kim olduğunu bilmediklerinin seviyesine iner. 

Yüzleşecek cesareti olmayanlar ya müstear sallarlar veya onun yorumcusu olurlar.

Kıt dağarcıklarıyla yazacak bir şey üretemeyenler kompleksleriyle sadece ortamı huzursuz ederek fark edilmeye çalışırlar. Hatta yeni yazmaya başlayan bloggeri rahatsız edecek kadar seviyesizleşirler. 

10 yıldır açık kimliğimizle ve WEB sitemizle buradayız, sallayanlar nerede?

www.kadrikanpak.com

Abdülkadir Güler bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Blog veya sanal ortam yazarlığı asla klavye kabadayılığına dönüşmemelidir. Öncelikle yazarın emeğine saygı ön planda olmalı... Eleştirilebilecek konular veya farklı düşünceler olabilir... Ancak bunun yolu-yordamı asla kimliksiz-kişiliksiz tavırlar sergilemek değildir.Tüm blogger lara başarılı yayınlar dilerim.

Haluk Canberk 
 09.08.2017 18:08
Cevap :
Evet, her blogger yazabildiklerini paylaşmak ve paylaşılanları yorumlamadan öteye bir şey yapmamalıdır. Müstear yazabilir ama bunu gizlenerek ortamı karıştırma kalkanı yapmamalıdır. Yaparsa deşifre olunmalıdır. Gönül hoşluğuyla keyifli paylaşımlar dileğiyle...   10.08.2017 8:01
 

Blogerler sözlerine sadık, dürüst olmalıdır. Yalandan, dolandan ve kuru kuru sözlerden ve özellikle yalandan uzak olmalıdır. Yazdıkları nitelikli ve kalıcı olmalıdır. Okuyucuya bir şeyler vermelidir. Selamlar.

Abdülkadir Güler 
 09.08.2017 13:37
Cevap :
Alkışlamaktan başka ne yapılır ki... Saygılarımla  09.08.2017 14:24
 

Meydan okuyan tavrı seviyorum.Kılıçlar çekilecek.Kaçıp saklananları da seviyorum. Ben insanların her halini seviyorum.Meydan okusun, kılıç çeksin, kaçıp saklansın; ama kendisi olarak yapsın.İnsan yiğittir meydan okur, dayanamaz karşı durur, hayat bu korkar çekinir. Hepsi de kabulüm.Geri adım atan tükürdüğünü yalayan. Tahammül edemediğim şey şöyleyken böyleyim demesin!Yiğitse yiğit korkaksa korkak. Yiğidin heykelini dikeriz, korkanı da sırtımıza alır karşıya geçiririz, niye korkuyorsun demeyiz.

Kerim Korkut 
 09.08.2017 11:51
Cevap :
Kerim'ce bir yorum; mesele meydan okumak değil, şeffaf olabilmektir. Görünen tamamda görünmeyeni nasıl sırtına alacaksın? mesele görünmeden seviyesizlik...   09.08.2017 12:28
 

Çamur at izi kalsın düşüncesinden yana olanlar dünyanın en karaktersiz kişileridir.Gözüyle görmeyip kulağıyla duymayanların suçlamalar ve iftiralarla başkalarını karalamaları en haysiyetsiz davranıştır.Bu insanlara değer verilmez.Daha doğrusu kafası çalışan kişi, bu gibi insan müsveddelerine ehemmiyet vermez. Belgeler bende saklı gibi masallar anlatmamak lazım.Elinde delil varsa göster.Bunlara takılmamak lazım Kadri bey kardeşim.

yılmaz çetingöz 
 09.08.2017 10:08
Cevap :
Merhaba, benim üstüme aldığım bir şey yok, sadece MB deki seviyesizliğe dikkat çekmek istedim ve seviyesizlerin MB den temizlenmesi için bir duyuru olsun istedim. Yorumunuza teşekkür ediyorum...   09.08.2017 12:00
 
 
Toplam blog
: 610
Toplam yorum
: 2065
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1160
Kayıt tarihi
: 03.12.07
 
 

Her kesimi anlama ve kabullenme bilincimle; her kişinin asgari yaşam şartlarına sahip olabildiği,..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster