Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

03 Haziran '11

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
611
 

Bloglarda zırvalamak ya da zırvalamamak

Bloglarda zırvalamak ya da zırvalamamak
 

mobilcep.net


Yoksa başlık bloglarda yorum yazarken zırvalamamak mı olmalıydı?

Blog yazmanın ne olduğu üzerine uzun müddet dersler alıp aydınlandıktan sonra, şimdi de yorum nasıl yazılır konusunda dersler başladı.

Ya arkadaşlar, yaz geldi, eğitim-öğretim yılının sonuna geldik. Bırakın artık dersleri falan da, millet biraz tatil yapsın. Zaten bütün sene sinerjiydi, enerjiydi, darbeydi, şuydu buydu derken yorulduk. Toplantılar yapıp, projeler geliştirip, sunumlar yaptık. Artık dinlenme zamanı.

Hep beraber eğlenelim, gülelim lay loy falan filan diyelim. Yaz tatilini hangi tatil köyünde nasıl geçireceğimizin planlarını yapalım, blog hesaplarında biriken paraları vadeli hesaplardan çıkarıp nakite çevirelim.

Ders ya da akıl vermek gibi olmasın ama bize yazılan yorumlara da standart getirmeyelim. Beğenmezsen yayımlamazsın, ya da kendince cevabını verirsin.

Eskiden bana gelen her yorumu yayımlardım, şimdi bazan kendi kendime "yok oğlum, bunu yayınlarsan ya yazılar silinir ya da kavga çıkar" deyip zaman zaman kendimce önlemler alıyorum. Yani herkes kendince bir yol tutturmuş gidiyor.

Hadi arkadaşlar eller havaya, sağdan soldan...şıkıdım şıkıdım.

Yakalarsam muck muck!!!

Not to love you, not to love you......

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Arkadaş ben özgür blogdan yanayım. İsterse adam karısının vırvırını kaynanasının dırdırını yazsın. Ama arkadaş emek harcayanların, hani bu işi ciddi yapanların emekleri boşa gitmesin diye yazılardan saygın bir blog jürisi tarafından haftalık seçme yapılsın.Yalnız bu jüri o hafta yazılan bloğları okuyacak.

Kerim Korkut 
 06.06.2011 23:24
Cevap :
Neden olmasın. Benim bu yazıyı yazmamın nedeni insanların hangi bloğa nasıl yorum yazılır, blog nasıl yazılır vb. ahkam kesmelere karşı bir tepkiydi. beğenmedin yazarı okumazsın, yorum yapmazsın ya da sana gelen her yorum hoşlandığın tarzda olmayabilir vs. saygılarımla.  07.06.2011 14:45
 

Serhaaaatttttttt........ Bırak be yavrum.. Uçan kuşun kanadını kırma... Sürünen yılanın başını ezme... sağa sola tos vuran koçun boynuzunu sökme...12 Haziran'da Silivri Cezaevinin boşalacağını umma... Dambada dumbaaa, dambada dumbaaaa..:))))

Ömer Sebahattin Çetin 
 04.06.2011 1:11
Cevap :
cıstak, cıstak diyorsun yani:)) Seçimlerden sonra daha da kalabalık olabilir Silivri Cezaevi....  04.06.2011 14:17
 

okudum guldum, keferede yanimda neye guldun? soyledim senin su kafa bulma hikayeni ama aynisini suratima bakti bon, bon ne demek bu? Oglum bunu ancak turk kafasi anlar!!! Cin olmadan cini carpmak gibi yani. Saglik ve saygiyla

Newyorker 
 04.06.2011 0:44
Cevap :
Türk olmak kolay değil, bizim yanımızda cinler bile masum:))) Hem ne demişler "cut it short, let it be Aydın Air". Arkadaşın biri kısa bir yazı yazmış da:))) Sevgiler...  04.06.2011 14:16
 

atlamisim, ing. dokturmussun gene yada kisaca "weather play, from the fastening team" kelime kelime tercume et yan yana koy! Saglik ve saygiyla

Newyorker 
 03.06.2011 20:17
Cevap :
:))) are you finding head with me? :)))  03.06.2011 23:53
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 116
Toplam yorum
: 1134
Toplam mesaj
: 114
Ort. okunma sayısı
: 1741
Kayıt tarihi
: 24.10.06
 
 

Emekli Deniz Öğretmen Subayım. Felsefe ve yabancı dil eğitimi üzerine çalışmaktayım. Yazmak ise b..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster