Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Haziran '07

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
368
 

Bloglarımız Milliyet gazetesinde!

Bloglarımız Milliyet gazetesinde!
 

Bu haberi duyar duymaz bir heyecan bastı. Türkiyenin dört bir yanından insanlar sanal alem üzerinden yazdığın yazıyı okuyacaklar çünkü. Kafandaki bilgi birikimini bir köydeki nine bile okuyacak. Bu tuhaf gibi geliyor ama gerçek. Köy kahvesinde 80'lik hacı amca senin blogunu okuyor olacak belki de. Bunlar komik gelebilir sizlere ama bunlar gerçekleşebilen şeyler. Milliyet bunları gerçekleştirmeye başladı bile.

"Gusta Blog/Tadını çıkar, Bilerek Yaşa" sloganıyla yola çıkan Milliyet, bu konuda bir hayli iddialı. Üstelik bir konuyla sınırlı değil. Gazeteye seçilecek olan yazıların kategorileri her hafta değişiyor. Bu da biz blogcuları farklı şeylere düşünmeye yöneltiyor. Köydeki bir nine senin blogunu okuyacak da ne olacak demeyin sakın!O nine senin yazında dikkat çekici şeyler bulursa her hafta farklı kategorilerde senin yazını beklemeye başlayacaktır. Bu da toplumuza kazandırılan yeni bir okur-sever anlamına geliyor.

Sözü isterseniz toparlayayım. Artık internet üzerinden Milliyet Blog'a yazdığınız yazılar Milliyet gazetesi pazar ekinde. Unutmadan bir not daha!

"Haftasonu /Günübirlik turlar" kategorisinde yazacağınız bloglardan seçilenler 10 Haziran'da Milliyet Pazar Eki'nde... Hepinize iyi hafta sonları...

SEVGİLERİMLE....

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bursa'yla ilgili bir gezini bekliyorum...

Ruksan İLDAN 
 02.06.2007 17:15
Cevap :
En kısa zamanda inşallah....  03.06.2007 11:29
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 48
Toplam yorum
: 68
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 1945
Kayıt tarihi
: 24.10.06
 
 

Bursa'da ilköğretim öğrencisiyim. Spor yapmayı, teknolojik aletlerle oynamayı, hayatı keşfetmeyi ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster