Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Mart '11

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
319
 

Bloguma dokunma

Bloguma dokunma
 

blogspot'a erişim engellendi


Blogspotta yazıyorum uzun süredir. Öyle hayranım olsun, fanatiklerim olsun, beğensinler, yorumlasınlar, şakşaklasınlar diye değil. Sadece keyfim için. Özgür platformum olduğu için. 

Kendi yayın organımdı blogum. Bir gün canımın sıkıntısından bahsederken ertesi gün arkeolojiden bir sonraki gün dekorasyondan bahsedebiliyordum. 

Milliyet blogun gücüne gitmesin ama hiç kimse yayınla tuşuna bastıktan sonra ''blogunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır'' gibi bir cümle kurmuyor. Çünkü benim ve ücretsiz. Ben istersem yayınlarım kardeşim. İstersem cümlemin sonuna gülücük atarım, istersem sözcükleri katlederim ki onayladığım birşey değildir, yapmam. Ama bazılarının cümleyi konuştuğu gibi yazmasını samimiyet olarak algılayacak kadar da iyi niyetliyim bloglar konusunda. 

Ben bu kadar iyi niyetliyken benim blogumdan ne istediler anlamıyorum. Hangi mahkemenin ne sebeple siteye erişimi engellediği umrumda değil. 

Blogumu geri istiyorum. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

o bunu yaptı hepsine yasak, şu da şöyle dedi, şöyle diyenlerin hepsine yasak, yasak, yasak. ben kimseye birşey yapmadım. olsun bana da yasak, size de yasak, herkese yasak. zaten dijitürk'ü sevmem. futbolu sevmem. onun yüzünden kapatılmasına gıcığım. sevgiler... Blogumu geri istiyorum

içimdeki ekip 
 03.03.2011 17:07
 

interneti yasaklamak gerici bir yaklaşımdır. Blogspot daha önce de mahkeme kararıyla kapatılmıştı. bu tür kararlar yasakçı bir zihniyeti güçlendiriyor. Bloglarda yanlış bir şey varsa bütün bir siteye erişimi engellemek de ayrıca komedi. bütün blogspot yazarlarını da yok yere cezalandırmış oldular. Teknolojik imkanlar tamamen yasakçı bir zihniyetle kötüye kullanılıyor. bu haberleşme hakkının ihlalidir ve anayasaya da aykırıdır ayrıca. ben de blogumu geri istiyorum. selamlar.

Başak ALTIN 
 02.03.2011 16:55
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 6
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 745
Kayıt tarihi
: 13.05.08
 
 

Hayattayken yaşayalım (Dum vivimus vivamus) 1977 Zonguldak doğumluyum. Üniversiteye kadar ordaydım...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster