Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Temmuz '07

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
825
 

Bloğun altın çağı ve en iyi blogcular

Bloğun altın çağı ve en iyi blogcular
 

Milliyet Blog'da kısa süren gereksiz tartışmalardan sonra herşey düzeliyor. Üye sayısı hızla artıyor. Yeni gelen arkadaşlara baktığımızda editörlerin de blog yazarlarını seçerken ne denli titiz davrandıklarını görüyoruz. Sadece beni seçerken yanıldılar. Ben de bir anlık boşluklarından yararlanıp girdim buraya. Ama genelde yazar kalitesi harika.

...

Son dönem yazılan bloglara baktığımızda da yine çok kaliteli blogların yazıldığını görüyoruz. Editörün Seçtikleri'nde gerçekten birbirinden güzel bloglar var. (Bu arada editörün seçmediği bir blog yazarıyım yanlış anlamayın. Sadece yüreğimize taş basıp gerçekleri söylüyoruz)

...

Blog gerçekten çok büyük bir aile oluyor. Aslında olaya aile gibi bakarsak sanıyorum birbirimizi de gereksiz yere yıpratmayız.

...

En iyi blogcular derken de elbette bu görece bir kavram. Bir de en iyi blogcuları bizler sıralarken elbette kendi sıralamamızı yapıyoruz. Yani tüm blogcuları tanımıyoruz. Tanıdık ve okuduklar arasından seçiyoruz. Geçenlerde Bahtsız Jüliet böyle bir sıralama yapmış ve beni de birinci sıraya koymuştu. Buyurun. Ben bir şey demiyorum arkadaşı tanımam bile ama beni birinci yapmış. (Sevgili Jüliet beni birinci yapman karşılığı anlaştığımız Romeo Jüliet müzikalinin Londra galası için iki bileti adresine gönderdim)

...

Bloğun en iyilerinin seçilmesi için Aydın Tiryaki arkadaşımız çok güzel bir sistem önermiş. Aslında en iyiler seçiliyor. Artık haftanın bloğu seçiliyor. Milliyet'te hafta sonları bloglar yayınlanıyor.

...

En iyi elbette görece bir kavram. Bu iptal edilen yarışma fikrini savunmuştum ben hatırlarsanız. İyi niyetle savunmuştum. Çoğunluk olumsuz baktı ve iptal edildi. Bu iptal de blog yönetiminin blog yazarlarını çok ciddiye aldığının ve blog yazarlarının fikirlerine önem verdiğinin bir göstergesi.

...

Bizler blogda biraz eskimeye başladık. Cıvıl cıvıl, pırıl pırıl yeni blog yazarları geliyor. Ben burayı biraz Hababam Sınıfı'na da benzetiyorum. Ümit Culduz ve ben bol bol ders kaynatıyoruz.

...

Sonuçta biz burayı ve burada yazmayı seviyoruz. Zaman zaman ara versek de bu insanın ailesinden ayrı kalması gibi hüzünlü oluyor. Çok alıştık bloğa çok. Bence editörler bloğa 'sen de katıl' derken bir uyarı da bulunmalı. "Dikkat. Bu site alışkanlık yapar."

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

yarış kokusumu aldım . herkes birilerini yarıştırıyor bir şey anlamadım ben. blog yazıları yerine artık sıralama yazıları görmeye başladım.herkes bir şeyleri sıralıyor neye göre anlamıyorum.neyse

Faik A 
 17.11.2007 18:01
Cevap :
Teşekkür ederim. Sevgiyle.  18.11.2007 4:16
 

Mutlaka haberin olmuştur da!.. Sevgili Barış'ın durumunu anlattığın blog yazın, Editörün Seçtikleri'nden kısmında yer aldı o gün! Ve hakikaten Barış'ı ve gidişini en iyi anlatan yazı oydu! Sevgiyle...

habişş 
 27.07.2007 20:26
Cevap :
Teşekkür ederim Habiş.  27.07.2007 23:34
 

Evet Solohan Bey (Yüzüklerin Efendisi'inden filan değilsiniz değil mi gibi berbat bir espriye haiz olmak istemiyorum..) çok hoş yazmışsınız yine... Evet bir çok blog yazarı var burada ve bence büyük bir çoğunluğu da kaliteli insanlar. Ben de buraya kabu edilmek için çok bekleyenlerdenim..İyi yazdığımı düşünüyordum..Ama sıradan bir amatörmüşüm meğer.. Tabii bu bile beni yıldırmaya yetmez!Ben yazmaya devam edeceğim... Hababam Sınıfı'nın çok göz önünde bir karakteri değilim ama Hababam Sınıfı'nda olmak çok güzel..Yazılarınız daim olsun... Saygılar...

Nonethelessh 
 24.07.2007 14:04
Cevap :
Bence Hababam Sınıfı'nın güzel bir öğrencisisiniz. Sevgiler.  24.07.2007 14:17
 

Evet blogda rakip arıyorum.Solohan abi gözüme kimseyi kestiremiyorum.Yok benim gibisi.Blogun Polat Alemdarıyım.Blog yazarlarına rajon kesiyorum.Kalemine güvenen çıksın karşıma.Ya Ümit culduzda emekli olsun gayri.Blog Konseyine iki baron fazla geliyor.Nasıl kaynattım şimdi.Solohan Abi şaka bir yana Yazacağız gerektiğinde muhalefet olacağız.Gerektiğinde el sıkışacağız.Yolcu durma git.Söyle Milliyet bloga Bu ülkenin güzellikleri,gerçekleri,yaşamı için İtaat için yazacağız.300 Çorum bloguyla geleceğim.Saygılar.Esen kalın.

SİZ ve ben 
 12.07.2007 5:40
Cevap :
Ne yani elbet kardeşim. Yazacaksın.  12.07.2007 11:16
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 179
Toplam yorum
: 1563
Toplam mesaj
: 289
Ort. okunma sayısı
: 2560
Kayıt tarihi
: 21.01.07
 
 

Barışa ve kardeşliğe inanıyorum. Türkiye'nin yaşadığı tüm sorunların kardeşlikle çözümlenebileceğ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster