Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Ekim '11

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
57333
 

Bölücübaşı Abdullah Öcalan’ın Allah ve din ile ilgili ifadelerine bakın!

Bölücübaşı Abdullah Öcalan’ın Allah ve din ile ilgili ifadelerine bakın!
 

PKK'ya karşı anti materyalist, anti komünist karşı propoganda yapmadan silahla başarılı olamazsınız.


 Binlerce şehidimizin katili olan Abdullah Öcalan dinini kaybetmiş, PKK’yı da yoğun şekilde eğiterek ateist, materyalist ve komünist bir terörist ordusunu kurmuş azılı bir katildir. Öcalan’ın PKK kamplarında günde sekiz saate varan Darwinist, materyalist, komünist eğitimi sonucunda dinini, imanını, maneviyatını tam anlamıyla kaybetmiş, dini değerlerle, namazla, Kuran’la alay eden azılı, gözü dönmüş teröristler dağa çıkmıştır. Artık PKK’nın beyni komünizm felsefesiyle yıkanmıştır, ideali de komünist bir Kürt devleti kurmaktır. Bakın Abdullah Öcalan kendi kitaplarında nasıl ateist olduğunu, İslam’ı kendi sığ materyalist anlayışıyla nasıl yorumladığını hangi sözcüklerle anlatıyor: 

• Lise dönemlerinde büyük felsefi bunalım yaşadım. Tanrı ile savaşı verdim, BU SAVAŞTAN BAŞARI İLE ÇIKTIKTAN SONRA YARI TANRI OLDUM. 1

• BİZİM DİN İLE İLİŞKİMİZ YOK. HALKIMIZ TANRI’DAN, İDEOLOJİDEN KOPMALIDIR. Ben çok uğraştım sonunda TANRIDAN KOPTUM. TANRIYI AŞTIM. Böylece Abdullah Öcalan olabildim. İSLAM KADINIMIZA BİR ŞEY VERMEMİŞTİR. BUNUN YERİNE SOSYALİST AHLAKI KOYACAĞIZ.

• Allah bir nevi ORTAÇAĞIN FEODAL MANİFESTOSUDUR, temel yasası ve bildirgesidir. 2

Namazın kendisi de genel anlamda bir TİYATRODUR. 3

• Tek tanrılı din ideolojileri, baştan sona siyaset ideolojileridir. Dini söylem, Allah, peygamber ve melek gibi kavramlar DÖNEMİN SİYASİ LİTERATÜRÜDÜR. 4

• “Tarih içindeki gelişimine baktığımızda, ALLAH tapımıyla birliğe ve güce ulaşılmak istendiği çok açık görülmektedir. Öyle SEVGİLİ KULUN CENNETE GİTMESİ GİBİ KAVRAMLAR, İŞİN FANTEZİ KISMIDIR, EDEBİ KISMIDIR.”

Şimdi görüyor musunuz Abdullah Öcalan’ın nasıl azılı bir ateist ve komünist olduğunu? PKK örgütü mensupları da örgütün elebaşı gibi Haşa dinle, namazla alay etmeye çalışan ateist insanlardır. Güneydoğu’da gençler 19-20 yaşındalar. Çoğu internete giriyor, kitap okuyor ve PKK bunları geceli gündüzlü sokaklarda, kahvehanelerde, evlerde, kırsal alanda kitlevi olarak Darwinist, materyalist ve komünist olarak eğitiyor. PKK’nın nasıl dinimizle, namazla alay ettiklerini bu videodan seyredebilirsiniz:

mynet.com/erkanarkut/PKK-komunist-ve-ateist-bir-orgutlenmedir/1340949

Sürekli söylüyorum, PKK ateist ve komünist bir örgütlenmedir. Halen binlerce terör örgütü mensubu, ev ev, sokak sokak, kahvehane kahvehane dolaşarak ateist, materyalist, komünist ve Darwinist propaganda faaliyeti yapmaktadır. Bu nedenle bütün Türkiye'de anti-Darwinist, anti-materyalist, anti-komünist çok güçlü bir fikri propaganda şarttır. Bu konuda radyo, TV ve yazılı basın da kullanılarak çok etkin bir çalışma yapılması gerekmektedir.


Anti-komünist bir fikri mücadele, komünist bir örgüt olan PKK’nın fikri dayanağını tamamen ortadan kaldıracak, terörü tam beyninden vuracak en etkin mücadele olacaktır.


Doğuda yaşayan ve samimi birer dindar olan Kürt kökenli vatandaşlarımız Allah`ı, peygamberleri, kitapları, ahireti inkâr eden komünist örgütü Allah`ın izniyle çok yakında bölgeden söküp atacaktır. Eğer Güneydoğu dindar olursa konu biter. Eğer dinsizliğe çekilirse o zaman yüzlerce terörist işte böyle dağa çıkar. Bölgedeki halkımız dindardır ve devletine sadıktır. Ancak birçok kişi komünist-bölücü örgütün, Allah, Kitap, din ve ahlak düşmanı fikirleri benimsediğinden habersizdir. Dolayısıyla bölücü örgütün gerçek hedeflerinin ve ateist yapısının anlaşılması, dialektik felsefenin geçersizliği devletimiz tarafından bilimsel olarak anlatılması örgütün yok oluşuna vesile olacaktır.

Abdullah Öcalan’ın saygıya uygun olmayan ifadelerinden ve PKK’nın namazla alay etmesinden Allah’ı tenzih ederim.

Blog sayfam: mynet.com/erkan-arkut-tan-guncel-yazilar

Video sayfam: mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Kaynaklar:

  1. (Özgür Yaşamla Diyaloglar, Ekim 2002, s. 257)
  2. (Sümer Rahip Devletinden Demokratik Uygarlığa, Cilt 1, Aralık 2001, s. 313)
  3. (Sümer Rahip Devletinden Demokratik Uygarlığa, Cilt 1, Aralık 2001, s. 354)
  4. (Sümer Rahip Devletinden Demokratik Uygarlığa, Cilt 1, Aralık 2001, s. 204)

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Açıkçası hiç şaşırmadım. Yoksa dini, kuran-ı kerim'i bilen bir canlının, başka canları alma gibi bir durumunun söz konusu olmayacağını bilmesi gerekirdi. Kundaktaki bebeğe dahi acımayan bu topluluk, inançlarımız karşısında bir gün geri adım atmayı öğrenecek.

Merve Ballı Acar 
 24.10.2011 10:48
 

Terör ve teröristlerle ilgili ifadelerinize katılıyorum. Zaten terörün savunulacak tarafı yoktur vevahşetin kendisidir. Terörle inançları ve siyasi tercihleri bir araya koymanızı ise yadırgadım.Neden derseniz benim inancım Allah[c.c] ile benim aramdadır. Hiç bir kul gizli olanı bilmez. Bilen sadece Allah[c.c]tır. Kaddafi tasvip edilmeyecek bir kişidir.Peki linç ve ölüye saygısızlık İslamiyetin neresinde.Hiç bir yerinde. Onların teröristen farkı kaldlmı.Sosyalizm, kapitalizm,liberlizm,kominizm ise bire rsiyasi tercih.Günümüzün vahşi kapitalizmi adeta paraya taparken insan denen yaratığı yerlerde süründürürken İslamiyetle bağdaşır noktası nerededir. Bugün İslam ülkelerinde acaba insan sönürülmüyormu. İşçinin alın teri kurumadan bedelini verin diyen bir din acaba ülkemde uygulanıyor mu. Doğru bir islami anlayış çözümdür. Lakin Allah[c.c]ın ilk emri "ikra"yı yapmayan bir toplum doğruları görebilirmi işte problem buradadır. Saygı, selam ve dua ile...

hssensoz 
 23.10.2011 9:57
Cevap :
Bugün Kaddafinin öldürülmesi ile ilgili bir yazı yazdım, tüm bu yazdıklarınızın cevabı o yazıda. Değerli yorumunuz için teşekkürler, selamlar, hürmetler.   24.10.2011 19:56
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 2162
Toplam yorum
: 456
Toplam mesaj
: 37
Ort. okunma sayısı
: 2286
Kayıt tarihi
: 24.11.10
 
 

Bir firmada CEO olarak çalışmaktayım. Sizinle hobilerimi, düşüncelerimi, izlediğim filmleri, tattığı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster