Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

"Ne İngiliz kralı kadar mütevaziyim, ne de Celal Bayar'in ahir usagi gibi aristokrat..." Hayatımın başrolündeyim... Senin hayatındaysa figüran. Bir ev, bir araba için yaşayan her Türk gibi aydan aya maaşını alıp kenara üç beş koyabildikçe mutlu olan, bazen arka arkaya okuduğu kitaplarda kaybolup, bazen ticaretin göbeği..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
"Misli ile" yanlış

İbrahim Bey, Kitlelerin tepkisinin dozu elbette bizlerin burda yazdığı bloglar kadar sakin olmayacaktır. Kitlenin ciddi bir suçla itham ettiği bir kişiye bir şehit cenazesinde daha az tepki gösterilmesini beklemek doğru mudur? Bence toplum sağduyusunu göstermektedir. Şahsın cumhuriyetin ve vatanseverliğin temel değerlerine saldırısına cevap verilmiştir. Tepkinin dozunun fazla olduğunu gerçekten düşünüyor musunuz?

16 Haziran 2007 13:42
Cumhurbaşkanı seçimini halk yapmasın

Adamlar rejimi değiştirecek diye millet ayaklanıyor, adamlar arsız arsız anayasa değiştirip meşruiyet krizindeyken rejimi baştan kurmaya çalışıyor... Efendileeeer uzatmaları oynayan meclisten çıkan anayasa bir yerlerden döner. Yeter gayrı germeyin milleti, memleketi...

06 Mayıs 2007 02:07
 
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 7
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 629
Kayıt tarihi
: 13.08.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster