Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Ağustos '14

   
  Kategori
  Güncel
  Okunma Sayısı
  6730
   

  Bonzai gerçeği

  Bonzai gerçeği
   

  bonzai ani ölüm sebebi olabilir!


  Esrar/eroin/koakin uyuşturucu maddelerdir ve bağımlılık yaparlar. Oysa bonzai, uyuşturucu madde değildir ve esrar eroinden çok çok daha tehlikelidir. Peki bonzai nedir? Kurutulmuş bir ot ( adaçayı vs.)  yere serilir ( içinde börtü böcek gezer). Üzerine cahil ve zeka seviyesi düşük biri tarafından '' sinek ilacı, fare zehiri, saç spreyi, çakmak gazı''  vs. püskürtülür. Bu kimyasal maddeler zehirlidir (toksik) ve zehirlenme belirtisi olarak halusinasyon (hayal görme) yapar. Bu zehirlenme belirtisini, gençler ''kafa yapma'' zanneder. Oysa halüsinasyon bayılma önceki son belirtilerdir.

  Bonzai kullananların hayatı geri zekalı ve cahil bir adamın elindedir.!! Çünkü yapan adam, bu zehirleri ota püskürtürken her tarafa eşit oranda ( homojen) dağıtamaz ve bazı yerlerde zehir çok, bazı yerlerde az olur. Eğer yapan kişi, zehirin çok olduğu yerden bir tutam ot alıp sana satmışssa...!! ölürsün!!!..Çünkü esrar eroin çok pahalıdır ve hassas terazilerde miligram olarak ölçülerek satılır. Oysa bonzaide ölçü, miktar, gramaj falan yoktur. Hayatın şansa kalmıştır...

  Bonzainin parasal değeri yoktur. Çok ucuzdur. yapan adam malım iyi desinler diye çok zehir püskürtebilir. Ne içtiğini bilmeden hayatını riske atma. Aslında içtiğin fare zehiridir ve her içeni fare gibi öldürmemesinin sebebi  vücudunun farenin 100 katı olmasındandır. Ancak zehir çok gelirse ölebilirsin de!!

  Bonzainin yaptığı işi (kafayı) sinek ilacı da yapar. (neden odaya sinek ilacı sıkınca giremiyorsun???) O halde bir şişe ra.d veya det.n al, cebinde gezdir, ara ara iki fıs çek!!!! Ondan sonra etrafta aptal sersem zombi gibi gez?? İnsanlar bu çocuk iyice salaklaştı, dediğimizi anlamıyor, aptal aptal bakıyor falan derler. İş vermezler, kız vermezler, hayatın mahvolur. Millet akıllı zeki olayım, filinta gibi gezeyim derken, bonzai içip moron gibi olayım diye mi uğraşacaksın? yolunu seç..

  Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

   
  Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
  Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
  Toplam blog
  : 1
  Toplam yorum
  : 0
  Toplam mesaj
  : 0
  Ort. okunma sayısı
  : 6730
  Kayıt tarihi
  : 14.11.13
   
   

  Tıp doktoru, sağlığın akademik ve hizmet alanlarında çalışıyor. Eğitici eğitimleri ve yöneticilik..

   
   
  Yazarı paylaş
  • Tümünü göster