Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Ağustos '09

 
Kategori
Kadın Modası
Okunma Sayısı
886
 

Bu yazın moda rengi sarı ve yeşil

Bu yazın moda rengi sarı ve yeşil
 

Bu yaz da gene herşey rengarenk cıvıl cıvıl olacak. Ama öne çıkan sezonun moda rengi sarı....,

Özellikle de mimoza sarısı revaçta. Modacılar bu rengi özellikle seçmişler bu sene. Bilndiği gibi kriz etkisini tüm dünyada ağırlığı ile hissettirdi. Sarı da umudun rengi olduğu için, seçimleri ağırlıklı olrak mimoza sarısı ve tonları oldu. İnsanların karamsarlıktan kurtulması, kendilerini en azından giysilerinin içinde mutlu ve umutlu hissedebilmeleri için.

Koyu renklerden olabildiğince uzak duran modacılar siyahı da bu sezon geri plana atmışlar. Karamsarlık, hüzün yeteri kadar insanların üzerinde var, biraz olsun psikolojilerini yumuşatalım isteği ile.

Ama siyah giyenler bu tutkudan elbette gene vazgeçemeyecekler. ama sarı ve rahatlık veren yeşil tonları siyahlarında kullanacaklar

Ayakkabı ve çantalarda sarı rengi bu yaz sürekli göreceğiz. Giyimin tamamlayıcısı olan çanta ve ayakkabılarda sarı rengi kendine yakıştıramayanlara bir seçim nedeni olabilir. Giysinizde kullanamıyorsanız, çanta ve ayakkabılarla bunu kombine edebilirsiniz.

Plajlarda, kumsallarda da sarı renk hakim olacak bu sene. Bir farkla. 60'lı yılların hippi modası bu sene plajlara akıyor. Bu yaz mayo ve bikini koleksiyonlarından hippi bir tarz ve aksesuarlar ön plana çıkıyor. Özellikle tek omuzu açıkta bırakan modeller bir hayli gözde... Mayokiniler de kumsalları kasıp kavuracak... Hemen hemen tüm modelleri aksesuarların süslediği mayokinilerde asimetrik kesimler ön plana çıkıyor.

TİN

http://www.turkiyeinternette.com/haber/4874-moda-bu-yazin-moda-rengi-sari-ve-yesil.html

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 384
Toplam yorum
: 102
Toplam mesaj
: 22
Ort. okunma sayısı
: 1678
Kayıt tarihi
: 02.05.09
 
 

Yazmayı, okumayı, paylaşmayı, özgürlüğü seven, "BİLGİ"lenirken, "BİLGİ"lendiren dünya insanıyım. Lai..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster