Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Temmuz '14

 
Kategori
Anne-Babalar
Okunma Sayısı
615
 

Bugün 14 Temmuz... Kızımın doğum günü

Bugün 14 Temmuz... Kızımın doğum günü
 

Bugün 14 Temmuz. Kızım Pelinsu'nun 21.yaş günü. 
          2005'de 10 dakika buluşma ve okulunun önünden defalarca kendisi tarafından kovulmalarımın dışında, 9 yaşından beri görüştürülmediğim, şimdi kendisinin görüşmek istemediği, huyunu, suyunu, sevdiği rengi, müziği, yemeği, hobisi, alerjisi, korkularını hatta ayakkabı numarasını bilemediğim, öğrenemediğim kızımın doğum günü.
          İstese de kalbimden kopartamadığım, rüyalarımdan çıkartamadığım, her gün her gece düşünmekten kendimi alıkoyamadığım hayallerimin güzel kızı, ilk göz ağrım, biricik Prensesimin doğum günü.
          Yıllardır kızıma kavuşabilme ihtimali ile umuda açtığım yelkenime tek bir nefes rüzgar dahi üflemese, tek bir telefonuma, mesajıma, mektubuma, aracılarıma yanıt vermese de...

Bir gün kızımın doğum günü pastasını birlikte üflemek dileği ile

"Nice mutlu yıllara Prensesim..."

Rıfat SOYDAN, Erdal Ceyhan bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Şu yazdıklarınızı okuyan insan, hissettiğiniz derin çaresizliği öyle iyi anlıyor ki. Kızınız daha öyle genç ki, çok değil, yaşı otuza varmadan kırılacaktır hıncı, inadı. Hele ki bir evlat sahibi olsun, ille de helal süt emmiş biriyle karşılaşsın... Anne olmak çok şey değiştiriyor insan hayatında. Umarım size bakış açısı da değişecektir. Hiç değilse hesap sormak için arayacaktır. Allah'tan sabır ve ömür dileyin Cem Bey, güzel günler güzel kızınızı da birlikte getirsin size.

Kapaparantez 
 15.07.2014 14:57
 

Kıymetli Yazarımız, Sayın Baracudacem: Hakkınızdaki sayfaya baktım, Ülkemiz için bir gurur tablosunu okudum. Böyle bir hasretin, böyle bir konunun bizim ülkemizde olması imkansız. Başka ülkelere ait insafsız ve merhametsiz bir karar olmalı.Pelin artık 21 yaşında öğretilenleri, anlatılanları yalan ve yanlışları tahlil edecek bir yaşta.Evlat hasretiyle yanıp tutuşan bir babanın şiir tadında derin duygularını okudum.Okurların yürekleri hüzünlenir ama benimki yaralandı. Benim kavli dileğim Baracudacem'in ciğer paresi Pelin ile hasretin sona erdiği sevginin dolu gibi yağdığı 22. yaş günü pastasını birlikte üflemesi.34 yıl Adalette görev yapmış biri olarak mesele mahiyetini çok iyi anlıyorum.Sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum.Bu konuyu bu ekrana taşıdığınız için sizi kutluyorum.Saygılar sunuyorum.Size ve Pelin kızımıza hasretsiz, sağlık ve mutluluk diliyorum.

Mehmet Burakgazi 
 14.07.2014 20:16
Cevap :
Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için  15.07.2014 12:48
 

Çok üzücü..!

Erdal Ceyhan 
 14.07.2014 18:46
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 270
Toplam yorum
: 166
Toplam mesaj
: 49
Ort. okunma sayısı
: 4473
Kayıt tarihi
: 23.01.07
 
 

Kayseri doğumlu, 1977'den beri Sektörde (Otel, Çarşı, Yurtdışı Acente, Profesyonel Turist Rehberi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster