Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Nisan '12

 
Kategori
Burçlar
Okunma Sayısı
2935
 

Burç Kadınlarını nasıl tavlarsınız?

Burç Kadınlarını nasıl tavlarsınız?
 

Arkadaş tayfamda bulunan hatun milletinin ısrarı ile yazıyorum erkekler sıkı durun kadınların mesajına kulak kabartın karlı çıkacaksınız.

Koç : İlgi manyağı olduğunu bildiğimiz koç kadınını tavlamak kalbini kazanmak istiyorsanız işte çözüm. Onu bol bol övün sakın başkasının hakkında iyi konuşmayın. İlginizi ister iliğinizi kemiğinizi sömürmesine izin verin. Enerjiniz bolsa tavsiyemi dinleyin koç kadınına bütün ilgi ve alakanızla bağlanın. Fazla dürüst olmayın koç kadını gizem sever.

Boğa : Daha evvelden uyardım ama illa boğa kadını istiyorsanız tek iyi yanı sadık olmasıdır. Sizi çok yormayacak romantik görünse de, samimiyet dışında sizi sallamayacaktır. Estetiğe önem verir yakışıklı değilseniz ısrar etmeyin şansınız yok. Mumu müziği bir kenara bırakın iyi bir yemeğe götürün. Hediyeler alın.( Kendim için söylüyorsam namerdim)

İkizler: Havayi görünümlü ikizler kadını istiyorsanız kıskançlığına katlanacaksınız. Onu elde etmek için hakimiyeti ona verin. Entellektüel ve zekanızı kullanın ki teraziyi elde edebilesiniz.

Yengeç: Hala bıkmadınız ve yengeç kadınında ısrarlıysanız siz bilirsiniz. Onu tavlamak için illa arkadaş tayfasının gözüne gireceksiniz başkalarının fikrine çzok önem veren yengeçler kırılgan ve çabuk üzülen tiplerdir. Ayağınızı denk alın yanınızda mendil bulundurun.

Aslan: Erkeğini sevmem amma kadını çok mert ve cesur. Onu elde etmeye çalışmayın zaten sizden hoşlandıysa o gerekeni yapacaktır. Yok beğenmediyse ağzınızla kuş tutsanız yaranamazsınız. Cömert aslan kadınını bırakın o istediğini yapsın siz onun ellerinde mutlu mesut keyfini çıkarın.

Başak: Somurtkan ve tedirgin başak kadınlarının en büyük kabusu aşktır. Size temkinli yaklaşacak, cömert olun, temiz ve tedbirli olduğunuzu belli etmekten korkmayın. Pahalı hediyeler alın arkadaşımı fazla üzmeyin valla paralarım.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Burç erkeklerini de yazmalısın

mine uysal 
 22.05.2012 11:31
 

ya boğa kadınlarına hediye alın yazmadım mı ben niye hediye falan almıyorunuz :))

Birisi Guler 
 21.05.2012 23:18
 

:)))))))Gülümsettiniz beni boğa kadınıyım ben.Selam ve sevgimi yolluyorum size.:))))))

Şennur Köseli 
 16.05.2012 12:33
Cevap :
Bende bir boğa kadını olarak biliyorum ki güzelsiniz :))  16.05.2012 14:22
 

Merhaba, Aslan kadınını seviyor olmanıza sevindim:) zira aslan kadını için herzaman sadece lükse olan düşkünlüğü, kibiri yazılır. Siz güzl yanlarından bakmışsınız. Ve çok haklısınız. Sevmedikçe ağzıyla kuş tutsa karşımızdaki umurumuz olmaz. Sevgiler

Merve Ballı Acar 
 16.05.2012 11:18
Cevap :
Kurban olsunlar aslan kadınına aslan kadını candır diyoruz bağrımıza basıyoruz :) Merve seni tanımıyorum ama bir aslan tanıdım çok sevdim.  16.05.2012 13:27
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 54
Toplam yorum
: 23
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 514
Kayıt tarihi
: 18.02.12
 
 

Tasarımcıyım grafik çalışırım. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster