Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Şubat '13

 
Kategori
Eğitim
Okunma Sayısı
60
 

Burdur Ulusal Eğitim Derneği kuruluş çalışmalarını tamamladı

Burdur Ulusal Eğitim Derneği kuruluş çalışmalarını tamamladı
 

BURDUR ULUSAL EĞİTİM DERNEĞİ


Kuruluş Sürecini Tamamlayan Ulusal Eğitim Derneği Burdur Şubesi Cumartesi Günü Açılış Töreni Düzenliyor. Bu Kapsamda Bugün (21 Şubat 2013 günü) Burdur’da Faaliyet Gösteren Bazı Kitle Örgütü, Sendika ve Partileri Ziyaret Etti. Yarın da ziyaretlerini sürdüreceği öğrenildi.

Kuruluş Sürecini Tamamlayan Ulusal Eğitim Derneği Burdur Şubesi Cumartesi Günü Açılış Töreni Düzenliyor. Bu kapsamda bugün (21 Şubat 2013 günü) Burdur’da faaliyet gösteren bazı kitle örgütü, sendika ve partileri ziyaret etti. Yarın da ziyaretlerini sürdüreceği öğrenildi. Kuruluş çalışmaları geçen ay başlatılan Ulusal Eğitim Derneği Burdur Şubesi, İl Dernekler Müdürlüğündeki işlemlerinin bitmesini müteakiben 23 Şubat 2013 Cumartesi günü İstasyon Caddesi, No:7’deki dernek merkezinde açılış töreni düzenleyeceğini bildirdi.

Dernek Yönetim Kurulu bu kapsamda bugün (21 Şubat 2013 Perşembe günü) öğleden sonra hızlı bir ziyaret turu düzenleyerek CHP, Gazeteciler Cemiyeti, İlkadım Gazetesi, Türk Eğitim Sen, Uğur Dersanesi, ADD, Cumhuriyet Kadınları Derneği, Eğitim Sen ziyaretlerinde bulunarak hem derneğin tanıtımını yaptı hem de başkan ve yöneticilerini açılış törenine davet etti. Dernek yöneticileri yarın da MHP, DP, Burdur Gazetesi, Yenigün Gazetesi, Çağdaş Burdur Gazetesi, Detay Gazetesi, Eğitim İş’i ziyaret edecek.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 510
Toplam yorum
: 126
Toplam mesaj
: 26
Ort. okunma sayısı
: 500
Kayıt tarihi
: 04.04.08
 
 

"Cv" Dedikleri Özgeçmişim 1953 yılının karanlık günlerinde Haziran ayının 24. günü, ağaçların mey..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster