Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Ağustos '14

 
Kategori
Estetik / Güzellik
 

Burun estetiği ile gelen gençlik

Burun estetiği ile gelen gençlik
 

Yaş ilerledikçe fiziksel olarak bazı değişimlerin yaşanılması da imkansız. Bu değişimler ilk bakışta kolay gözlemleyebileceğiniz şeyler değil, zaman içinde aynada aynı yüzü görmek yaşlanmanın belirtilerini gözden kaçırmanıza neden olabiliyor.

Evet yaşımız ilerledikçe, kaslarımız, kıkırdaklarımız güçsüzleşiyor. Buna karşı alabileceğiniz en iyi önlem iyi bir beslenme düzeni ve hayatınızdan hiç çıkarmamanız gereken spor. Bu ikiliyi düzene soktuğunuz zaman yıların etkilerini de lehinize çeviriyorsunuz. Düzenli beslenme ve sporla bu düzene karşı belirli bir süre müdahale edebilirsiniz.

Yaşlanmanın ilk belirtilerini yüzümüzde daha kolay gözlemleriz. Göz altları, yanak çöküntüleri, gülme çizgileri gibi saklanması güç izler yüzümüzü ele geçirir.

Burunumuzda yaşlanmanın etkilerinden nasibini alan ilk bölgedir. Zamanla güçsüzleşen kemik yapısı ve kıkırdak burnunuzun özellikle burun ucunda küçük düşmelere neden olur. Yaş aldığımız sürede daha büyük ve zahmetlere soyunmak yerine kimi zaman küçük bir rötuşla büyük değişimler yakalanabilir.

Burun estetiği ameliyatı ve özellikle burun ucu estetiği ameliyatı yılların yükünü üzerinden atmak isteyen, burun şeklinden oldum olası memnun olmayıp anti aging bahanesiyle burun estetiği ameliyatına şimdi sıcak bakabilenler için ideal bir seçenek. Anti aging çözümler için burun ucunda düşmeye başlayan kıkırdak yeniden yapılandırılarak kişiyi daha genç gösterecek bir burun ucu tasarlanıyor. Anti aging bahanesiyle tamamen yeniden burun operasyonu isteyen ama korkusundan bu fikre hiç yanaşmamış olacaklar ise aslında bir taşla iki kuş vuruyor. Hem yeni burun tasarımı hem de beraberinde getirdiği kişinin yüzüne yansıyan taze ve dinamik görünüm bu estetik burun operasyonlarını başarılı hale getiriyor.

Sevgiyle kalınız,

Dr. Güncel Öztürk

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

www.burunestetiksanati.com

İnstagram: guncelozturk

facebook: guncelestetik

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 284
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 342
Kayıt tarihi
: 29.11.12
 
 

TIP EĞİTİMİ İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İstanbul UZMANLIK EĞİTİMİ İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster