Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Eylül '07

 
Kategori
Psikoloji
Okunma Sayısı
419
 

Büyü

Büyü
 

Bir an o sandım. Gözlerinin içi güldü sanki. Bir şeyler söyledi... Anlamadım. Anlamak için uğraşmadım. Üç beş saniye belki de dakika saatler gibi geldi. Beynimin her köşesinde tekrar tekrar resmi geçit yaptı her sahne ayrı ayrı... Unuttuğum bir şey var mı diye telaşlandım.

Ayrı yönlere gittik sonra. Ne yaptı, ne yedi, nereye gitti bilmiyorum. Yazılacak kadar önemli mi onu da bilmiyorum. Mutlu oldum. Koşarak gittim akşam yemeğine. Aklımda o, yüzümde güzel bir tebessüm vardı. İki defa masanın yerini değiştirttim. Beğenmedim nedense... En sonunda bütün salonu görebildiğim bir masaya geçince rahat ettim. Bütün insanlar beni görsün istedim galiba. Yüzümdeki mutluluğu, gözlerimdeki pırıltıları görsünler istedim. Bütün masalara, insanların yüzlerine, kapıdan her giren, çıkana tekrar tekrar dikkatlice baktım.

Ne oldu bana anlayamadım. Bütün gece bülbüller gibi şakıdım. Arada bir yüzümde büyük bir mutlulukla uzaklara daldım. Tekrar tekrar güldüm nedensiz yere...
Yollarda uçarcasına yürüdüm. Eve gittiğimde şarkı söylüyordum. Herkese anlattım. Başka ne dedi, ne konuştunuz dediler... Bu kadar dedim. Sanki dünyanın en büyük sırrı bendeymişcesine...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

mutlu mesut bir geleceğe ilk adım galiba......
sevgiler

Meral Yağcıoğlu 
 24.09.2007 9:44
Cevap :
Sanmıyorum:) Sevgiler.  24.09.2007 11:32
 

Neyse "son" kısmı mühim değil, hay Allah sizin sonunuz neden gelsin?:))) Önceki yorumumda saydığım bu laf salatası içinde, tek önemli olan, konuşmadan da anlaştığınız ve sizi çok mutlu eden o kişinin, ruh eşiniz, yani daimi olarak yanınızda kalacak ve sizi sevecek kişi olabilme ihtimali. Mutlu olmanızı dilerim.

Kwan Yin 
 22.09.2007 21:23
Cevap :
Teşekkürler:)  23.09.2007 12:59
 

Şimdi sona doğru yaklaştığımızdan, ruh ikizlerimiz ve ruh eşlerimizle karşılaşıyoruz. Ruh ikizi bir tane olur ve  sizin özelliklerinizin zıt özelliklerinizi taşır ama ona da kuvvetle çekilirsiniz. Ruh eşiniz ise, gittkçe sizin şu anki frekansınıza yaklaşan ve romantizm uyandıran kişilerdir ve bir kaç tanedir. En sonunda ise, size en uygun olan ruh eşi gelir. Hepimizin Yuva'dan (yani ruhların yaratıldığı yerden) aşinalık duyduğumuz insanlar var. Bunlarla karşılaşmalar hızlandı ve onları bir kez bile görseniz, uzun yıllardır tanıyor hissi duyacaksınız. Siz de sanırım ruh eşinizi bulmuşsunuz. Ben ikizimi geçen yıllarda buldum, ruh eşimi ise hala arıyorum:)) Bir de, konuşmanıza bile gerek yoktu o kişiyle değil mi, bir şekilde anlaştınız. Sevgilerimle.

Kwan Yin 
 22.09.2007 12:46
Cevap :
Hangi sona yaklaştım?Neden herşey hızlandı?Ruh eşimmi bilemiyorum fakat ben çok nutlu oldum.)Sevgiler.  22.09.2007 16:24
 

Yaz aşkı,sonbahara merdiven dayamış.(MI?) Yoksam yaz aşkı,sonbahar aşkına mı merdiven dayamış! Kafam karıştı.Acele anlat da ben de sevineyim.Deme bena: 'Sana n'oluyor!'' deyu..Bana oluyor olanlar zaten,bir de sen demeyesin.Olur mu? Bu kadar kısa yazıyı,'İlk' ben okudum da,onun için hızlı davrandım bu salleri kimse kapmadan ben bildireyim diye.Kal sağlıcakla.

Muzaffer Cellek 
 22.09.2007 12:18
Cevap :
Aşkmıdır nedir bilemiyorum:)Güzel bir mutlulukdu:))Kısa mısa boşverin okumuşsunuz işte:)))Sevgiler.  22.09.2007 16:26
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 265
Toplam yorum
: 1206
Toplam mesaj
: 135
Ort. okunma sayısı
: 629
Kayıt tarihi
: 15.01.07
 
 

1974 İstanbul doğumluyum. Yüksekokul mezunuyum. Bursa'da yaşıyorum. Her zaman yazıp defterler, aj..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster