Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Mart '09

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
507
 

Buz dansı

Buz dansı
 

Buz üstünde atan bir çift yürek... Birlikte verilen mücadele... Kavuşan, ayrılan vücutlar...Kelebekler mi uçuşuyor, yoksa kuşlar mı kaçışıyor? Ne hoş bir görüntü!

Müzik var, spor var...Yoksa bu DANS mı? Uyum, estetik... Müthiş!

Kadın ve erkek arasında temiz, bir o kadar da ulvi bir ilişki... Ne yaparlarsa yapsınlar çirkinleşemezler sanki. Yoksa, bana mı öyle geliyor, ne? O, buzun üzerindeki sımsıcak ilişki...O kadar canlı, o kadar diri ki!

Birlikte hareket ediyor, paylaşıyorlar. Hata yaptıklarında hiçbir şey olmamış gibi devam ediyorlar. Büyük bir gayretle ve şevkle...DÜŞSELER DE KALKSALAR DA MEMNUNLAR HALLERİNDEN.

Çalıştırıcıları onları izlerken canı gönülden başarılı olmalarını istiyor. Emeği var çünkü. Çift gösterilerini bitirip O'nun yanına gittiklerinde kucaklaşıp, gülüyorlar.El sallıyorlar.Hep birlikte. Ellerinden geleni yaptıklarının farkında olarak.''BİRİMİZ HEPİMİZ, HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN'' der gibi.

Bazen hata yapılıp toparlandıktan sonra da alkışlamaz mı seyirci! Bayılıyorum bu işe! Eeee, ne de olsa bu bir MUCİZE!

Hayat da böyle olsa...Hep birbirimizi destekleyici.

Yaşadıklarımızı hep güzellik için yapsak.Bütün benliğimizi ortaya koyarak. Göz önünde ve göğsümüzü gere gere.Adileşmeden, yalan dolan olmadan...

Hayat da böyle olsa...

DANS gibi!...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

"Çıplaklık" hiç göze çarpmıyor değil mi? Kadının "çıplak"lığından söz ediyorum tabi ki:) yazılanları peş peş okuyunca böyle hoş tesadüfler de oluyor. Üzerinden çok zaman geçmiş de olsa bu kelebeklerin uçuştuğu yazıyı önerilerime koymalıyım, hem de hemen:) sevgiler, kelebek kanatlarından yansıyan masmavilerle.

derinmavi.. 
 13.12.2010 10:47
Cevap :
Sağlıklı tüm berabarlikler bana göre bir dans.Aradığım,özlediğim bu...Çıplaklığa gelince...İnsanın doğal hali..Yeter ki kadın kendini sadece et ve kemik olarak görmesin,kendini teşhire gitmesin...Sevgilerimle...  10.01.2011 19:10
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 14
Toplam yorum
: 42
Toplam mesaj
: 32
Ort. okunma sayısı
: 357
Kayıt tarihi
: 06.07.08
 
 

1985-86 D.Ü. Eğit.Fak.Edebiyat bölümü mezunuyum. Gündelik hayatı olayları irdelemek, var olan kalıpl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster