Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

05 Temmuz '14

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
355
 

Bye

Bye
 

Bizler profesyonel yazar değilizdir..

Yedi yıl önce Milliyet Blog'da bir blogger arkadaşımıza yazmış olduğum yorumdan sonra Milliyet Blog ile tanıştım.

Yazılarıma o arkadaşımızın "Yorumlarınız adeta blog yazılarını andırıyor, yazı yazmayı denesenize" teşviki ile başlayıp kesintisiz hep yazmaya devam ettim düne kadar..

Nankörlüğü hiç sevmediğim gibi nankör insanlardan nefret ederim..

Milliyet Blog bana gerçekten çok şeyler kazandırmıştır. Bu nedenle de başka bir yerde yazmayı hiç düşünmedim düne kadar..

Pelin Batu'nun Milliyet gazetesinden ayrılması sonrasında blog sutunumda işine son verilmesi durumunu eleştiren yazım herhangi bir hakaret veya şiddet içermediği halde yirmi dört saat geçmesine rağmen bir türlü editor tarafından onay verilemediği için söz konusu yazım yayıma alınamamış ve bu nedenle aynı yazımı bir başka blog gazetesinde yayımlamak üzere ilk yazımı yazmış bulunmaktayım..

Bundan böyle yazılarımı Milliyet Blog'da bulamayacaksınız..

Bu tavrımın kesinlikle Pelin Batu hakkında yazmış olduğum blog yazımın yayıma alınmamasından dolayı olmadığını ifade etmek isterim..

Batu değil de başka bir yazar veya başka bir konu hakkında yazmış olduğum yazıma veya yazılarıma aynı şekilde engelleme söz konusu olmuş olsaydı yine aynı tavrımı sürdürür olacağımın bilinmesini isterim..

Üzülerek ve isteyerek Milliyet Blog'dan ayrıldığımı belirtmek istiyorum..

Hoşçakalın..

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Merhaba Mehmet bey...Ben de 2010 yılında bu aileden ayrılmıştım. Ama 3 yıl aradan sonra "tilkinin dönüm dolaşıp döneceği yer, yine kürkçü dükkanıdır" diyenleri mahcup etmedim ve döndüm...Tekrar görüşmek üzere. Selamlar

cdenizkent 
 10.07.2014 11:15
Cevap :
olcay gülgün karaoğlu, muzaffer cellek, alev meisel, filiz alev, ohannes, sahafca arkadaşlarım sağolsunlar sizin gibibana destek veriyorlar.. özellikle gülgün hanım ve muzaffer bey çok ilgileniyorlar..üzüntülerini ifade ediyorlar..bizler büyük yazarlar gibi polemik yapacak durumda kişiler değiliz..pelin batu hakkında yazmış olduğum yazıdan sebep gelişti tüm bunlar..görevden alınmasına tepki gösterdim..bana red cevabı olarak, "duyumlarınız gerçekleri yansıtmadığı için yayımlayamıyoruz" olunca laz kafamın tepesi attı :)) üstelik 5 gün "neden yayımlamıyorsunuz" diye tepki gösterdiğim halde yaımlanmayınca yapmış olduğum haretten başka bir şey değildir..ben de seviyordum milliyet blog'u..severek yazıyordum..bundan önceki sayfa yenilik dönemlerinde bile tepki göstermemiştim..hep pozitif değerlendirmeye çalışmıştım gelişen olaylara..ama bu seferki biraz onumruma dokunduğu için şimdi Radikal blog'da yazmaya çalışıyorum..ilginize çok teşekkür ediyorum..sizleri seviyorum  11.07.2014 11:25
 

Tekrar merhaba, Şu sizin meşhur "giden gelmez Dağındaki" o meşhurun aslını e-mailimi versem, yollar mısınız? Selamlar. ( Yani Yolladığınızda, geri dönmeyen o reddedilen yazınız) demek istedim.

Muzaffer Cellek 
 09.07.2014 9:33
Cevap :
merhaba muzaffer bey.."güç bende" başlıklı yazımdır şu an yayımda..pelin batu ismini sildikten sonra yayıma verdiler..ilginize çok teşekkür ediyorum gerçekten..saygılar  09.07.2014 9:49
 

Merhaba size yazdığım yorum engele mi takıldı yoksa siz mi uygun görmediniz? Selamlar.

Alev Meisel 
 07.07.2014 10:01
Cevap :
(yazımın yayıma alınmaması) notunuzdan dolayı yayıma almak istemedim..yanlış mı anladım yoksa? :))  07.07.2014 10:50
 

Değerli yazarım Mehmet Önkibar, ben 7 gündür bir yazıma onay verilmesi için bekliyorum. Onay verilip verilmeyeceği de belli değil. Ne siyasi içerikli, ne de birine hitaben yazılmış yazı değil, bir blog yazısı idi, onay verilmeyince kategorisini değiştirdim, yine bir tık, bir nefes yok. Bunun için bırakıp gitmenize gönlüm razı değil. Yazmanızı sürdürmenizi rica ederim. Saygı ve sevgilerimle.

Ohannes 
 07.07.2014 0:37
Cevap :
yazanlar ve çizenler sürekli üretmek isterler..engel olabilir mi ya? on gün beklemişsiniz üstelik! bilinmelidir ki biz üretenler yani yazanlar çizenler olmadıkça bilmem ne blok sutunlar olamazlar!..teşekkür ederim ilginizden dolayı..  07.07.2014 13:52
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 2221
Toplam yorum
: 1102
Toplam mesaj
: 80
Ort. okunma sayısı
: 451
Kayıt tarihi
: 03.07.07
 
 

25.05.1960 doğumlu. Üniversite terk. Müzik, seyahat ve tiyatro sever. Antalya Devlet Tiyatrosu'nd..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster