Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Ocak '21

 
Kategori
Magazin
Okunma Sayısı
123
 

Çağatay Ulusoy Çeşme'de Ev Aldı

Sevilen oyuncumuz Çağatay Ulusoy, oyunculuğunun yanında ticaret de yapıyor. Dizi ve reklamlardan kazandığı paralarını yatırıma yönlendiriyor. Geçtiğimiz yılda Amerika'da soğuk çay üretimi ve satışlarına başlamıştı. Geçen yıl da gene soğuk çay üretim ve satışının Avrupa ayağını da başlatmıştı. Şimdi de gayrimenkul alım-satım işine girişti. Yatırım amaçlı İzmir Çeşme'de 6 milyon liraya, 4-1 müstakil havuzlu villa satın almış. Restorasyonunu yapıp satacak ve para kazanacak.

Bildiğiniz üzere sevgilisi Duygu Sarışın İzmir'li. Müstakbel kayın pederi de Konak ilçesi eski belediye başkanlarından Ahmet Sarışın. Belki de; Ulusoy karar değiştirip bu villayı satmaz kendi oturur, buna zaman gösterecek!

Çağatay Ulusoy, İstanbul Zekeriyaköy'de kirada oturuyor. Geçen sonbaharda ev sahibi Ulusoy'a ihtarname göndererek boşaltmasını istemişti. Çağatay yeni ev arayışına girmiş, can dostu Kıvanç Tatlıtuğ'un Kemerburgaz'daki evinin yakınlarında ev satın almak için kolları sıvamıştı. Ama olmadı tahmin ediyorum, halen Zekariyaköy'de aynı evde oturmaya devam ediyor.

Çağatay Ulusoy akıllı çocuk. Ticaret de yatkın. Eskilerin bir lafı vardır; At binenin (iş bilenin), kılıç kullananın. Hazır bu dereden su akarken kenardaki kovalarını da dolduruyor.  Dizilerde bölüm başına ücretini 150'den 250 bin liraya yükseltmişti. Oyunculuktaki başarısını özel hayatta da sürdürüyor. 

Her şeyin gönlünce olsun Çağatay oğlum. Bilhassa yurt dışı sevenlerin bana yüzlerce mail atıyor, seninle gurur duyuyorlar.

15 Mart 2021'de Netflix'de vizyona girecek "Mücadele Çıkmazı" filmini ve BluTv'de yayınlanacak Yeşilçam dizisini sabırsızla bekliyorlar.

Yolun açık olsun

Abdurrahman Balcılar

Not: Kaynak Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre.

Abdülkadir Güler, ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Güle güle otursun. Selamlar...

Abdülkadir Güler 
 19.01.2021 23:33
Cevap :
Abdülkadir Bey, Teşekkürler. Sevgi ve selamlar.   20.01.2021 12:26
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 2021
Toplam yorum
: 404
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 2949
Kayıt tarihi
: 18.06.12
 
 

Emekliyim. Doğayı, Sabahın erken saatlerinde doğada yürümeyi, Hayvanları, bilhassa köpekleri çok se..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster