Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Temmuz '15

 
Kategori
Magazin
Okunma Sayısı
2604
 

Çağatay Ulusoy'un voleybolcu Özge Ertöz ile aşk dedikoduları?

Çağatay Ulusoy'un voleybolcu Özge Ertöz ile aşk dedikoduları?
 

Çağatay Ulusoy son yıllarda sosyal medyada adından en çok bahsedilen bir oyuncumuz. Medcezir ile oyunculuğun zirvesine çıkmıştır. Bırakın Ülkemizde, Dünya oyuncuları arasında adından bahsedilir bir marka olmuştur. Bir laf vardır, meyve veren ağaç taşlanır. Genç kızların gözdesi olan yakışıklı oyuncu hangi kız ile bir arada görülse sevgili yakıştırması yapılıyor. Tatilde aynı masada oturduğu, bir mekanda yemek yediği kız ile sevgili olduğu söylendi.
 
Oynadığı dizilerde, önce Hazal Kaya ile, sonra Gizem Karaca ile, son olarak da Medcezir'de rol arkadaşı Serenay Sarıkaya ile sevgili oldukları yakıştırıldı, yazıldı-çizildi. Serenay Sarıkaya ile dizi dışında aşk yaşamış olabilirler. Dizi bitti, ayrıldılar. Çağatay için Serenay defterinin kapandığını tahmin ediyorum. Ancak onaların o unutulmaz Yaman-Mira aşkı dizide kaldı.
 
Şimdi de tüm magazin basını ağız birliği etmişcesine Çağatay Ulusoy'un asıl sevgilisi Özge Ertöz olduğu yazılıyor. Halbuki 15-20 gün önce Marmarist'te tanıştılar.
 
cagatay-ulusoy-voleybolcu-ozge-ertoz
 
Bu güzel kızımız Çağatay ile daha yeni tanıştılar. Marmaris tatilinde Sergen Yalçın kız arkadaşı şarkıcı Nil Özalp sayesinde tanışmıştır. Göcek'te grup ile tekne turu yapmışlar, bir arada bulunmuşlardır. Bu tamamen Çağatay'ın özeli, olabilir de... Gençtir.
 
içerik özge
 
Çağatay Ulusoy özel hayatı hakkında pek konuşmayı sevmeyen ketum birisi. Ser verip sır vermemektedir. Son derece düzgün, mütevazi, olduğundan daha olgun bir kişilik yapısına sahiptir. Kendisi ile yıllar önce yapılan röportajlarında, "Sevgilim olursa elinden tutar, işte budur derim." demiştir. Bu nedenle kendisinden bir açıklama gelmedikçe aşk yaşıyorlar yakıştırmaları yanlıştır. Kaldı ki, İstanbul'da Özge Ertöz ile bir arada görülmemişlerdir.
 
CIrSGbxUAAAcduH
 
Çağatay Ulusoy'un şu sıralarda yeni sinema filmi, adı şayet doğru ise "Delibal" filminin hazırlık çalışmaları vardır. Kendisinin 3 gün öce Belgrad ormanlarındaki sabah yöürüyüşünde söylediği gibi;  'tatilimi yaptım, şimdi iş zamanı" demiştir. Bu nedenle bu filmden, işinden hedeflerinden bahsedilmesi gereklidir. Ben burada menajeri Engin Aykanat'a suçluyorum. Çıkarsın basın karşısına, yapacağı işlerle ilgili basın açıklaması yaparsın. Biz köşe yazarları hep Çağatay'ın işi ile ilgili haberleri fısıltı gazetelerinden öğreniyoruz. Ya da twitterda atılan twitlerden, paylaşılan resimlerden öğreniyoruz.
 
Çağatay Ulusoy'un özeli kendisine aittir. Ama dedikodulara göz yummaması gereklidir. Çıkarsın basın karşısına, ya var, ya da yok dersin iş biter. Bunlar birer reklam olsa da, Çağatay'ın reklama ihtiyacı yok. Artık o bir star oyuncu... Magazinsel aşkları ile değil, yaptığı ve yağacağı güzel işlerle anılması lazım.
 
Ben bu nedenlerle çıkan bu dedikodulara inanmıyorum. Çağatay Ulusoy elinden tutup bu benim sevgilim demedikçe yalandır. Özge Ertöz ile Göcek'te tekne turunda arkadaş olarak birlikte aynı ortamda bulunmuşlardır.
 
CJNzeCKWEAAzFO5
 
Çağatay Ulusoy, Sinema filmi için 2.kez Leyla Lydia Tuğutlu ile Cihangir'de buluşmuşlar, konuşmuşlardır. Çıkışta basın mensuplarının sorularına cevaplamıştır.
 
CJLJmXrUYAAVjMs
 
Özge ile aralarındaki aşk iddialarını yalanlamış,son noktayı koymuştur. "Özge ile aramızda kesinklikle bir şey yoktur ve uydurmadır." Demiştir. Görüldüğü gibi yazılanlar tamamen dedikodur.
 
Böyle biline...
 
Ben de hep yazılarımda yazar, söylerim. Aşk zamanı değil Çağatay, iş zamanı... Yani sinema filminiz Delibal'da, Tarık karakteri  olarak, rol arkadaşınız Leyla Lydia Tuğutlu ile başarılar dilerim. Aşkınız dizide olsun. Özeli sana ait.
 
Sizlerin de şayet var ise, aşkları dedikodu değil, gerçek olması dileklerimle.
 
Saygılar ve sevgiler.
 
Abdurrahman Balcılar
 
Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar
 
Mail : ab.balcilar@hotmail.com
 
Blog: blog.milliyet.com.tr/cansever
 
Blog: balcilar-blog.com
 
Not: Haber ve görseller Çağatay Ulusoy resmi Twitter sayfasından alınmıştır

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 2028
Toplam yorum
: 408
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 2949
Kayıt tarihi
: 18.06.12
 
 

Emekliyim. Doğayı, Sabahın erken saatlerinde doğada yürümeyi, Hayvanları, bilhassa köpekleri çok se..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster