Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Mart '16

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
39
 

Canlı bombayı IŞİD’den öğrenen PKK yakında kelle de keser

Canlı bombayı IŞİD’den öğrenen PKK yakında kelle de keser
 

Kürt halkının özgürlük talebini ayrı tutarak katil bir örgütü deşifre etmeye devam ediyoruz. PKK’nın silahlı mücadelesini amacı Kürtlerin özgürlüğü olsa bile onaylamak mümkün değil. Malum ben canlı bomba eylemlerinin PKK’ya ait olmadığını, IŞİD’in işi olduğunu yazdım. Ama son Ankara saldırısında fail PKK’lı çıkınca hem çok şaşırdım hem de PKK’nın karanlık yüzünü görmüş oldum.

PKK acımasız bir terör örgütü idi ama halkı öldürmezdi. Hatta açıklanan faillere şüphe ile baktım. Fakat sanırım Cemil Bayık eylemi sahiplenmiş. Hayırlı olsun. PKK’nın hanesine yazılan bir katliam olarak tarihe geçecek.

PKK canlı bombaların işe yaradığını gördü ya devam edecek de bu işi nereden öğrendi. Çünkü bizim Kürtlerin de bizim gibi vahşice öldürme alışkanlıkları yoktur, sadece öldürürler. Güneydoğuda çatışmalarda ölen sivilleri gerekçe gösteriyor olabilirler ama bu işin tekniğini nereden öğrendiler?

Elbette IŞİD’den… En azından ilham almışlardır. Beşikteki bebekleri öldürmek Kürt özgürlük hareketiyle nasıl bağdaşıyor bilmiyorum ama kim bilir belki de ölen PKK’lıların da bir zamanlar bebek olduklarını düşünmüşlerdir.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kerim hocam kafanız karışık sanırım, PKK halkı öldürmezmiş ya da patlatarak öldürmezmiş pöhh, nerden çıkardınız bu sonuç önermesini? Peki öldürme biçiminin ölenlere bir faydası var mı? Terörü ya da PKKyı masum gösterme amacını güttüğünüzü sanmıyorum ancak Devlet, uluslararası, emperyalizm ve sosyal bilim konusunda biraz okumanızı öneririm.

Nizamettin BİBER 
 20.03.2016 16:00
Cevap :
Bir insanı öldürdükten sonra nasıl öldürürsen öldür tabii ki fark etmez.Ben son olayları değerlendirdim.  22.03.2016 15:32
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 5773
Toplam yorum
: 14545
Toplam mesaj
: 282
Ort. okunma sayısı
: 639
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster