Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Mart '13

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
339
 

Capri Sun'lu çoraplar ve taytlar

Capri Sun'lu çoraplar ve taytlar
 

Geçtiğimiz gün Capri Sun bulunan bir pastahaneye kahvaltı yapmak için gittim. O esnada Capri Sun içtiğimiz günler gözümün önüne geldi.. İçerdik bitmiş ambalajı şişirip kızların fazla olduğu bir yerde patlatırdık. Paketin içide kalan damlalar beyaz çoraplı kızların çorabına sıçrardı. Söylene söylene silmeye başlar ama benek benek kalırdı izi .. 

Günümüzdeki kızlar göz önüne alındığında beyaz çoraptan daha çirkin duran leopar desenli , geyikli, benekli vs. gibi külotlu çorap ya da sosyete adıyla "tayt" giyer oldular. Velhasıl hiç bir kıza yakışmayan, içine giydiğinde görünmesin diye eğilip kalkmalara dikkat etmeleri gerekirken nasıl oldu da popüler oldu anlamış değilim. Kızların edebinin ağır bastığı yıllarda kızlar taytım görünmesin diye dikkat ederdi. Şimdi taytını ve içine çamaşır giymeyerek butlarını gösterme çabası içine giren kızlar türedi.

Gelgelelim Capri Sun ile başlayıp tayt muhabbetine geçtik. Sebebi "lekeli çorap" günümüz adıyla "desenli çorap"

Bu arada bir erkek olarak ve erkek muhabbetinde konuşulanlardan yola çıkarak şunu kesin bir dille söyleyebilirim, tayt giyen kızlarla ciddi düşünen erkek yoktur. Çünkü taytlı kızın amacı ciddi ilişki değil günübirlik ilişkidir.  Neyse taytlı kızları göz önüne alıp diyorum: Allah akıl fikir versin.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 27
Toplam yorum
: 5
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 187
Kayıt tarihi
: 14.11.09
 
 

Şiirlerimi ve anılarımı paylaşmaya geldim. Grafik Tasarımcıyım. Anı yazılarımda biraz daha espril..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster