Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Eylül '11

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
1543
 

Cep Telefonu 24 saat açık belediye başkanı

Cep Telefonu 24 saat açık belediye başkanı
 

Cep Telefonu 24 saat açık belediye başkanı


Edemit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç yarın seçim olacakmış gibi çalışıyor. Halkın içinden olan Başkan Kılıç’ın telefonu 24 saat açık ve cep telefonuna kendi çıkıyor. Herkesin işi ile ilgileniyor. Aynen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül gibi halkın içinde yaşayan Belediye Başkanı olarak hafızalarda yer aldı. Eğer Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olursa Edremit Belediye Başkanlığı yarışı Tuncay Kılıç ile Kamil Saka arasında geçeceği konuşuluyor. Vatandaşlar ya Kılıç ya da Saka diyor. Edremit’te yayınlanan yerel gazetelerden birinde yayınlanan “Camivasat Mahallesi sorunlarıyla kimse ilgilenmiyor” yazısının ardından Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç, Camivasat Mahallesinin sorunlarına kayıtsız kalmayıp, mahallede incelemelerde bulundu. Kılıç, “Kim ararsa arasın benim telefonum 24 açıktır. Ben, Edremit’imizin sorunları için buradayım” dedi. 

Edremit’te yayınlanan yerel gazetelerden birinde yayınlanan “Camivasat Mahallesi sorunlarıyla kimse ilgilenmiyor” yazısının ardından Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç, Mahallesi Muhtarı Erdal Alptekin’i ziyaret edip, Camivasat Mahallesinin sorunlarına kayıtsız kalmayıp, mahallede incelemelerde bulundu. Bir yerel gazete de yayınlanan “Camivasat Mahallesinin 2. ve 7. sokak ile ilgili işgallerle ilgili vatandaşların yürüyüş yolları kapanıyor” şikâyetlerini bizzat yerinde inceleyen Başkan Kılıç; “Vatandaşlarımızın şikâyetleri benim için önemlidir. Muhtarımız Erdal Alptekin'in hiçbir yetkili ilgilenmiyor sözü bizim belediyemiz ilgili değildir. Ayrıca vatandaşlarımızın sorunu benim sorunumdur” şeklinde konuştu. Mahalle muhtarlığına bizzat giderek muhtardan ve mahallelinin sorunlarını yerinde dinleyen Başkan, gerekli talimatları birim amirlerine vermeyi de ihmal etmedi. 

“Ben, Edremit’imizin sorunları için buradayım. 27 ayda 12 trilyon borç ödedik, 27 ayda 27 araç aldık, 27 ayda 192 bin metrekare parke taşı, 20 bin m2 oluk döşedik ve 7 bin 500 metrekare altyapı yaptık” diyen Başkan Kılıç, “Kim ararsa arasın benim telefonum 24 açıktır” dedi. Edremit'te yaşayan vatandaşlarımızın kimin ne sorunu varsa gerekli müracaatlarını belediyemize yapmalarını ve ilgilenmeyen birimlerimizi bana iletmelerini bizzat isteyen Başkan Kılıç, “Birimlerle ve müdürleri ile ilgili gerekli işlemi ben yaparım. Ben Tuncay Kılıç olarak halkımızın sorunlarını çözmek için bu onurlu göreve talip oldum. Şahsım, meclis üyelerimiz ve Belediye Personelimiz 24 saat görevdeyiz. Kimin ne sorunu olursa olsun her zaman yanındayım” diyerek günün 24 saati kendisine ulaşılabileceğini söyledi. Mahalledeki tüm esnaf ve vatandaşlarla tek tek görüşen Başkan Kılıç, sorunları en asgari şekilde halledeceğinin sözünü vererek, sorunsuz bir Edremit yaratmaya çalıştığını iletti. 

Beytullah Yılmaz ( Araştırmacı Gazeteci Yazar ) Mail: korfezdepolitika@gmail.com, web: www.korfezdepolitika.com web: www.beytullahyilmaz.com.tr gsm: 0 544 864 95 26 - Basın Büro: 0 266 432 42 89 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 1644
Toplam yorum
: 97
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 640
Kayıt tarihi
: 04.01.11
 
 

Beytullah Yılmaz 1977 Yılında Balıkesir ilinin Edremit ilçesinde doğdu.   İlyada fotogrametri Har..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster