Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

24 Ocak '18

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
290
 

Çetin Yol Ve Tarafları

Çetin Yol Ve Tarafları
 

Bir yana bakıyorum; ülkenin şakşakçıları, dertlerini hırs bürümüş ne okuduğundan ne yazdığından anlayan, vatan sevgisi nedir bilmeyen yaratıklar… Nasıl oluyorsa bu yaratıklar diğer tarafı yani; sadece vatanı ve Türk Milletini düşünen, makamda ne aklı ne gözü olan kesimi eleştiri topuna tutmaya niyetlenmişler bir kere.

Öyle ya, zaman biz bunları eleştirmeye geldiğinde kıyameti koparıyorlar desem yeridir. Bize yapılan eleştirileri hem paylaşmak hem de ders niteliğinde açıklamak boynumuzun borcu oldu.
Şimdi diyelim ki; sizin dediğiniz gibi biz makamcıyız, biz iktidar kimse ona yanaşırız, sözümüzü tutmayız, koltuk bulduk mu oturur, bir daha ölene kadar kalkmayız. Evet, ölene kadar! Çünkü bilir bizim yiğitler, ne zaman şahadete erişeceklerini. Ay yıldızlı, al bayrak için tek tek şehit olurlar. Hepsi sıraya dizilircesine koşarlar… Hareketimizin bugüne dek 5000’den fazla şehit verdiği aşikârdır ve silahlı güçlerimizden kaçının şahadete kavuştuğunun sayısını söyleyemiyorum bile.

Laf çok ama anlayana, koltuk çok ama oturmasını bilene! Siz ne zaman Allah yolunda durabildiniz de, bu millete bir fidan kadar faydanız dokundu? Buyurun düşünün… Gezi parkında polise karşı olarak mı? Güvenpark’tan Maltepe’ye kendi suçlarınızı örtmek için yürümenizle mi? Açıkça ben hiç duymadım bir elinizi taşın altında koyabildiğinizi. Size göre biz bu kadar kötüysek, niye hep biz şehit veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde bir takım ipler ortaya atılmıştı. Niye sesleri kesildi bugünlerde, hem de Afrin operasyonuyla milletimiz tek yürekken. Nerde ipiniz, hangi dibe çöktünüz? Kimin elinde, kimin cebinde?

Ses yok…

Mesele vatan oldu mu, neden hep biz öndeyiz? Arkamıza döndüğümüzde neden kimse yok? Sizin derdiniz uşaklık. Türk Milletine karşı kurulan ve sunulan oyunlarda figüransınız hepiniz. Her adımınız yalan, dolan. Yine kimin evladı şehit oldu biliyor musunuz? Beğenmediğiniz, adına bir sürü hakaretler, karalama kampanyaları yürüttüğünüz baba yiğit; ülkenin tek geleceği, adını ülke için silecek kişi; Bizim liderimiz, bizim genel başkanımız Sayın Dr. DEVLET BAHÇELİ.
Adı devletse, karakteri de devlet, yaşamı da devlet.  ‘’Bütün her şeyi sileceksin tek bir şey kalacak deseler; o yine VATANIM diyecek kadar vakarlı ve tevazu sahibi.

Bu devirde; adam olmanın bile suç sayıldığı bu âlemde adamlar birer birer şehit oluyorlar. Siz kendi vatanınızla uğraşmaya devam edin.

Sağlıcakla ve aklı selim düşünceyle kalın.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Şehitlerimiz daima en büyük acımızdır.Oturdukları yerleri,evlerini görüyoruz.Hepsi de yoksul halk çocukları.Ama ne yazık ki binlercesi var ki çürük raporu almış ve bir o kadarı da paralı askerlik yapmış.Ben,Vatan savunması ve şehitlikten bahsederken bu gerçeğin de dikkate alınmasını isterim...Selam ve saygılarımla.

Abbas Oğuz 
 27.01.2018 16:32
Cevap :
Katılıyorum, bunlara dikkat çekecek bir yazı yazacağım. Saygılar...  27.01.2018 17:28
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 16
Toplam yorum
: 4
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 113
Kayıt tarihi
: 06.12.17
 
 

İzmir 27.Dönem Milletvekili Adayı/ Bizim yanımızda ancak inandıklarımız vardır. Yanımızda olamaya..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster