Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Temmuz '15

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
71
 

CHP' nin geleceği Selin Sayek Böke'dir.

CHP' nin geleceği Selin Sayek Böke'dir.
 

Selin Sayek Böke. halen CHP' Merkez Yönetim Kurulu üyesi ve Bilkent Üniversitesi öğretim görevlisidir. İnternette hakkında detaylı bilgiler bulunduğundan, ben tek bir cümleyle bilgi vermekle yetindim.

Kariyeri, konuşma üslubu, belagat yeteneği, iddialarını sağlam kanıtlarla açıklaması bir TV programındaki oturumda dikkatimi çekti.

Gerçekten yıldız gibi parlayan, her bakımdan lider olma niteliklerini taşıyan ve  ekonomik ve mali konulardaki analizleri ile Sn. Böke, bende büyük bir hayranlık yarattı,

1950 yılından beri çok değerli liderlerle çalışan, fakat bir türlü tek başına iktidara gelme başarısını gösteremeyen CHP'nin, artık İMAJ değiştirme zamanının geldiğini uzun zamandır düşünmekteydim.

CHP'nin kabuk değiştirmesi ve halkımızda CHP muhalifleri tarafından yaratılan olumsuz algının değiştirilmesi zamanının geldiğine inanmaktayım.

İşte Selin Sayek Böke'nin CHP için büyük bir fırsat olarak ortaya çıktığını TV oturumunda gördüm.

Gelecekte CHP'nin  lideri olarak tanımlayabileceğim  Sn.Böke'nin Türkiyemiz için de büyük bir şans olduğunu, tüm samimiyetimle ifade etmek isterim.

Her düşüncem ve temennim ülkemizin mutluluğu içindir.

Not:  13 Temmuz 2015 tarihi itibariyle Başbakanımız Sn. Ahmet Davutoğlu'nun koalisyon görüşmesi yapacağı CHP'nin heyetinde, Sn.Selin Sayek Böke'de yer almaktadır.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bunu biz anlıyoruz, insanlar anlamaz; onlara göre cambaz olacak.Ama kendisi ortaya da çıkmıyor,çıksa durum değişecek.

Kerim Korkut 
 13.07.2017 10:18
Cevap :
haklısın.  13.07.2017 14:39
 

Yılmaz Bey, çok partili hayata geçtikten sonra CHP'nin, siyasal iktidarı seçimle tek başına bir kez bile ele geçirememiş olmasıyla ilgili önemli bir hatırlatma yapmışsınız. CHP'nin büyükleri de herhalde bu yazıları okuyor, bir takım önlemler almanın vâkti geldiğini düşünüyordur. Mezkûr bayan, her yönüyle akılda kalıcı. Ayrıca fikr-î donanımına ek, siyasette alışık olmadığımız bir estetik güzelliğe sahip. Ülkemize II.Tansu Çiller felâketi yaşatmayacağına dair ben de sizinle aynı izlenimleri edindim. Ülkemiz sarışın başbakan gördü ama , Selin Böke gibi hem zeki hem sarışın olanını henüz görmedi. Ben kendisine güveniyorum çünkü TV' de ben de izledim kendisini. Beklemedeyiz.. Sabrın sonu ile

Baver Ergun 
 15.07.2015 11:36
Cevap :
Baver Bey, aynen söylediğiniz gibi beklemedeyiz.İnşallah beklediğimize değecektir.Zira görünen köy kılavuz istemez.Esenlikler dilerim.  15.07.2015 18:43
 

Siyaseti ve partileri erkek tekelinden kurtarmak gerekiyor. Hani fena da olmaz. Hemcinsi olarak da desteklerim...Selamlar, mutlu kalın...

Ayşegül HAYVAR 
 14.07.2015 0:59
Cevap :
En azından kavga gürültü olmaz.Siyaset olgun bir havada yapılır.Saygılarımla.  14.07.2015 17:00
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 451
Toplam yorum
: 2187
Toplam mesaj
: 120
Ort. okunma sayısı
: 989
Kayıt tarihi
: 26.01.10
 
 

1945 yılında Adana'da doğdum. Galatasaray Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültes..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster