Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Eylül '09

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
404
 

CHP'li belediyelere hizmet yok(muş)

CHP'li belediyelere hizmet yok(muş)
 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) AKP’li meclis üyeleri, çöp toplama kamyonlarının naklini sağlayan Adalar Belediyesi’ne bağlı “Heybeliada” ve “Şehit Nadir Güneş” çıkarma gemileri ile ambulans tekne olarak kullanılan “Horoz Reis” teknelerinin giderlerinin karşılanmasına ilişkin protokolün uzatılmasını içeren önergeyi reddederek, önergeyi İBB Başkanı Kadir Topbaş’a ulaşmadan meclis gündeminden düşürdüler. Uygulamanın iptal edilmesiyle 29 Mart seçimleri öncesi belediye başkanı AKP’li olan Adalar, yeni belediye başkanının CHP’li olmasıyla İBB’nin “hizmet götürülmemesi gereken ilçe” listesindeki yerini almış oldu. ’’

CUMHURİYET HABER PORTALI’ ndan bir haber işte… 

HAYDİ SORGULAYALIM; 

Bu haberi okuduğunuzda ne düşündünüz? ‘’ Oh! İyi olmuş. Onlar da CHP’ li belediye başkanı seçmeselerdi… Görsünler günlerini…’’ mi?, ‘’ Eee, onlar da iktidar olsa aynını yapardı. Değiştirsinler partilerini…’’ mi?  

Sizce bu uygulama da, böyle düşünmek de AKP’ ye sevgi mi, yandaşlık mı, destek mi, yoksa düşmanlık mı? 

Empati yapın, bir kez daha düşünün bakalım ve sorgulayın hiç kimseye çaktırmadan; siz hiç bu ya da benzeri davranışla oyunu arttıran bir yönetim duydunuz mu? Sizce oralarda partilerinin 3-5 oyu varsa onu da kaybettirmedi mi hizmeti kesenler?  

Siz cezalandırılarak oyunu arttıran, ya da siyaset dışına çıkalım; karşısındakini inandırabilen birisiyle karşılaştınız mı? 

‘’AKILLI YÖNETİCİ; ELİNDEKİLERİ YİTİRMEMEK İÇİN ÇALIŞIRKEN, ELİNDE OLMAYANLARI KAZANMAK İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞANDIR!’’ diye bir özlü söz duymuş muydunuz? 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Akıllı yöneticiler elindekileri yitirmemek için çalışırken elinde olmayanları kazanmak için daha çok çalışmalı demişsiniz CHP.İzmir de aynısını yapıyor biliyormusunuz ? ne kadar AKP.li varsa tanıdığım cevremde ikinci üçüncü maaşını İzmir B.Ş.B.den alıyor.CHP lilere aydın demokrat çağdaş insanlar ndense ters geliyor .yanlış olan CHP.nin izlediği yoldur.yanlış ilk gelen sandıkta ortaya cıkacaktır biline.

muhammet 
 22.09.2009 9:41
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 21
Toplam yorum
: 21
Toplam mesaj
: 11
Ort. okunma sayısı
: 554
Kayıt tarihi
: 17.08.09
 
 

Üniversiteyi takiben 35 yıl kamuda yönetici olarak hizmet, ardından emeklilik... Bir büyükşehir b..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster