Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Fevzi Gültuna (Cavıldak)

http://blog.milliyet.com.tr/fevzigultuna

18 Mayıs '10

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
483
 

CHP'ye oy vermek istiyorum!

CHP'ye oy vermek istiyorum!
 

CHP Genel Başkanı Sayın Deniz Baykal uzun süredir sürdürdüğü genel başkanlık ve ana muhalefet görevinden kendi deyimi ile kurulan bir “komplo” ile ayrılmak zorunda kaldı. Şayet bu olay Sayın Baykal’ın dediği gibi “komplo” ise neden cümleleri karmaşık anlaşılmaz bir şekilde kuruyor anlayamıyorum.

Şimdi Sayın Baykal’a birkaç sorum var.

1-Şayet bu bir “komplo” ise kendinize güveniyorsanız, görüntülerdeki kişiler siz ve söz konusu milletvekili değilse; neden istifa yolunu seçtiniz? C.Savcısının harekete geçmesini beklemeden C.Savcılığına suç duyurusunda bulunup bildiklerinizi anlatarak olayın biran önce aydınlanmasını neden talep etmediniz?

2-Söz konusu bayan vekilin yıllardır sizin yanınızda, en yakınınızda görev yapmış birisi olduğunu; ailecek tanıdığınız ve çeşitli vesilelerle görüştüğünüzü dillendiliyor. Sorumluluk almış ve topluma önderlik eden kişiler böyle olumsuz, yakışıksız, gayriahlâkî bir tavır sergilerse; bu millet eşlerini, çocuklarını nasıl bir güven içinde çalışmaya gönderecek. Hiç düşündün mü?

3-Şayet bu bir ”komplo” değil de gerçek ise bu işleri yaparken kızınızın, gelininizin veya torununuzun bir başkasının yanında çalıştığını hiç düşündünüz mü?

4-Eşini aldatan birisini “mağdur” edilmiş birisi olarak görüyor musunuz? Şayet bu sorulara kabuledilebilir cevap alabilirsem CHP’ye oy vermek istiyorum.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sayın Fevzi Gültuna, Kutlarım seni güzel yazılarınla güzel yorumlar yapıyorsun. Tebrikler.

Karaç Cahit 
 02.06.2010 13:14
 

B. Ersoyun şarkılarını dinledik. Bize hitabeden sadece oydu. Özel yaşamını hiç merak etmedik. Hiç bir şey tek taraflı değildir. Cevap da beklemiyorum. Daha önce sekreteriyle evlenmiş olan parti liderleri, bu işi hangi aşamalarda yaptılar acaba. Yaşananlar elbette hoş değil, ama biz ancak yayınlanınca farkında olduk. Kim bilir farkında olmadığımız daha neler var. Siz yine oy verin.

Ahmets 
 20.05.2010 16:03
Cevap :
İşşin sonunu beklemek durumundayım.Selam ve saygılar  20.05.2010 19:31
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 78
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 600
Kayıt tarihi
: 06.02.09
 
 

1957 Amasya' da doğdum.İlkokulu Amasya' da okudum. Ortaokul ve liseyi Sincan' da, yüksek okulu Samsu..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster