Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Temmuz '11

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
1086
 

CHP’ye tam destek!

CHP’ye tam destek!
 

Uzun tutukluluk süresine dikkat çekmek, millet iradesinin üstünde güç kabul etmemek adına CHP milletvekillerinin ‘and içmeme’ eylemlerine tam destek veriyorum…

Neredeyse tüm medya, uyumlu koro halinde; CHP adına ‘yok, şöyle yanlış yaptı, yok, böyle hatalıdır’ gibi ifadelerle psikolojik baskı oluşturmaya çalışıyorlar…

CHP’ye buradan sesleniyorum: Sakın geri adım atmayın! AK Parti tek başına meclisi çalıştıracakmış. Çalıştırsın, bırakın o zaman kendileri çalsın, kendileri oynasın!

Ne zamandır CHP, böylesi haklı ve sağlam bir zeminde siyasi güç gösterisi yapmamıştı.

Ömer ÖZDAMAR

Bucak-BURDUR

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

CHP bu yolda sonuna kadar direnmelidir. RTE ne kadar blöf yaparsa yapsın bu eylemden korkuyor. Basındaki yandaş çığırtkanlıklar bunun en güzel örneği. Saygılar..

cevodem1957 
 01.07.2011 15:03
 

Edebiyatımızda, şimdilerde unutulmuş bir kelime vardı: Küstah!... Onu anımsadım dün akşam, nedense?... CHP'nin özellikle Baykal döneminde yaptığı doğal yanlışların ceremesini Kılıçdaroğlu ve yeni ekibi ister istemez göğüslemek zorunda... Ama bu konuda kesin doğrular... CHP batılı anlamda sosyal demokrat politiklaar üretebildiğince, daha ileri yerlere gelebilir...Ve bu da mevcut erkin ve muhalef kanatların işine gelmez!... RTE'nin amacı da bu hassas karın üzerine, pek etik sayılmayan politikalar üretmek... Ama Kürt politikası stratejisinde yapılan inatçı hatalar, bu gidişle onun başına iş açacağı gibi, milletin de canını daha fazla yakmaya devam edecek!... Bir de Abdullah Gül'ü zor durumda bırakması, kendi cemaatları içinde bakalım nasıl bir kabul görecek!... Dostça selamlarımla.

zeki etferat 
 01.07.2011 12:35
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 689
Toplam yorum
: 3569
Toplam mesaj
: 343
Ort. okunma sayısı
: 2390
Kayıt tarihi
: 17.01.07
 
 

 2007 yılından beri Milliyet Blog'da yazarım. 2009 yılında 'Normal Ötesi Aşk' ve 'Normal Ötesi Aş..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster