Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

18 Temmuz '17

 
Kategori
Dünya
Okunma Sayısı
868
 

CIA ajanı Malcom Howard’dan itiraf: “11 Eylül derin devletin işiydi”

CIA ajanı Malcom Howard’dan itiraf: “11 Eylül derin devletin işiydi”
 

79 yaşındaki CIA ajanı Malcom Howard 11 Eylül'ü kendilerinin yaptığını itiraf etti.


CIA ajanı Malcom Howard, Cuma günü New Jersey’deki hastaneden taburcu olduktan sonra birkaç haftalık ömrü kaldığını söyleyip çok çarpıcı iddialarda bulundu. Howard, 11 Eylül saldırıları sırasında yıkılan üçüncü bina World Trade Center 7’ın “kontrollü yıkımı”nda görev aldığını söyledi.

36 yıl CIA istihbarat memuru olarak çalışan Howard, mühendislik eğitimi alması ve daha önceki görevlerinde yıkım işlerinde tecrübeli olması nedeniyle üst düzey CIA ajanları tarafından bu projeye dâhil edildiğini söylemiş. İnşaat mühendisliği mezunu Howard, 1980’lerin başında CIA’ya dâhil olduktan sonra patlayıcı maddeler uzmanı oldu. Howard, küçük bir çakmaktan 80 katlı binaya kadar çeşitli patlayıcı yerleştirme işlerinde tecrübe sahibi olduğunu söyledi.

CIA ve MI6 ajanlarından gördüğünüz gibi ölüm döşeğinde arka arkaya itiraflar geliyor. 11 Eylül’ün İngiliz derin devleti tarafından planlandığını sürekli daha önceki yazılarımda da söylemiştim. Amerika’yı İngiliz derin devleti yönetiyor, Amerikan derin devleti ‘de 11 Eylül projesini Ortadoğu’ya ve Afganistan’a saldırma bahanesi için kullandı. 11 Eylül’ün arkasından Irak üçe bölündü ve Ortadoğu’da yıkım ülkeden ülkeye sıçradı. İngiliz derin devleti Ortadoğu’yu küçük küçük devletler haline getirip hepsinin kontrolünü eline almak istiyor. Hatırlarsanız Amerika eski dışişleri bakanı Condoleezza Rice 2003 yılında Washington Post gazetesine “Ortadoğu’yu dönüştürmek” başlıklı bir demeç vermişti. Bu demecinde “Fas’tan Basra körfezine kadar Ortadoğu’da bulunan 22 devletin rejiminin, sınır ve haritalarının değiştirileceğini, Türkiye’nin de bu ülkelerin içinde olduğunu söylemişti. Dolayısıyla 11 Eylül bir senaryoydu ve aktörlerin hepsi bu senaryoyu harfi harfine uyguladı. Amerika halkı da İslami terör masalları ile uyutulunca Amerika’nın Irak’a saldırmasının yolu tamamen açılmış oldu.

Şu bir gerçek ki İngiliz derin devleti Ortadoğu ülkelerini parçalara ayırıp yönetimi eline almadıkça (Türkiye dâhil) asla durmayacaktır. 15 Temmuz darbe girişiminin ve PKK’nın bu kadar güçlenmesinin arkasında da İngiliz derin devleti vardır. Ama şu da bir gerçek ki Türk devleti bu gerçeğin çok iyi farkındadır, bu yüzden Türkiye’yi parçalama planları hiçbir zaman gerçekleşmeyecektir.

Kaynaklar:

http://yournewswire.com/cia-911-wtc7/amp/

http://ustakilkim.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım:https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Tuna M Yaşar bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 2161
Toplam yorum
: 456
Toplam mesaj
: 37
Ort. okunma sayısı
: 2258
Kayıt tarihi
: 24.11.10
 
 

Bir firmada CEO olarak çalışmaktayım. Sizinle hobilerimi, düşüncelerimi, izlediğim filmleri, tattığı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster