Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Mart '15

 
Kategori
Müşteri Hizmetleri
Okunma Sayısı
668
 

Çiçeksepeti.com'a teşekkür ederim.

Çiçeksepeti.com'a teşekkür ederim.
 

Geçen hafta küçük torunum İdil'in doğum günüydü.4 yaşını bitiriyordu. Ben şu anda  Bodrum'dayım. Torunum ise İzmir'de yaşıyor. Benim bir kaç günlüğüne onun doğum gününe gitme imkanım yoktu. Gerçi İzmir-Bodrum yakın diyeceksiniz belki ama ben artık yaşım ve sağlık sebeplerimle öyle sık sık seyahat edemiyorum.

Ben de uzaktan bile olsa torunuu kutlamak bu mutlu gününde yanında olduğumuzu hissettirmek istedim. Aklıma çiçeksepeti.com adlı internet sitesi geldi. Bir süre önce de bir arkadaşımın İstanbul'daki doğum gününe çiçek göndermiş ve çok beğeni almıştım. Geçen yıl anneler gününde de kızım İzmir'den bana çiçek göndermişti aynı şekilde.

4 Yaşında çocuk çiçekten ne anlar diye düşündüm. Siteye girince sadece çiçek değil başka hizmetleri de olduğunu öğrendim. Bu arada eşim kızımızın ayni site ile iş yerine çikolata kaplı meyve sepeti gönderdiğini ve iş arkadaşlarının bu ikramdan çok memnun kaldığını hatırladı.

Gerçekten sunulan seçenekler çok çeşitli ve güzeldi.Ben torunum için çikolata kaplı meyve sepeti seçtim. Ananas, çilek, muz gibi meyveler çikoata ile kaplanıyor ve bunlar bir sepette dekoratif bir şekilde sunuluyordu.Sitedeki resim çok şıktı.Ben siparişi vermeye başladım.Sipariş ilerledikçe bu sepete balon, minik ayıcık gibi ilaveler yapabildiğimi gördüm. Tabii ilave ücretle. Ben bütçemi aşmayacak şekilde iki balon ve meyve sepeti siparişimi verdim.

4 Yaşındaki torunumun adına gönderecektim. Onun bir kişilk olarak adına hediye almasının çok hoşuna gideceğini düşündüm. Sipariş teslim zamanı olarak tam doğum günü eğlencelerinin yapılacağı , arkadaşlarının geldiği zamanı seçtim. Gerçi sipariş zamanı olarak sunulan seçenek çok uzun süreli idi.Bu sürenin daha kısa zaman dilimlerinde olmasını tercih ederdim.

Neyse siparişin geleceği güne yakın ev halkını, evde bulunmaları konusunda uyardım.

Doğum günü geldi çattı. Ben heyecanla süprizin teslim edileceği zamanı ve torunumun tepkisini  bekleye durayım telefonuma bir mesaj geldi. Öğle üzeri gelen bu mesajda siparişin teslim edlimek üzere araca bindirildiği yazıyordu.

Ben tam arkadaşları doğum gününe geldiğinde kapının çalıp hediyenin geleceği ve çocukların çikolata kaplı meyveleri neşe içinde yiyecekleri hayalleri içindeyken gelen bir telefon bütün neşemi kaçırdı. Telefonda trafik sebebiyle teslimatın verilen süreden daha geç yapılacağı söyleniyordu.

Bu durum beni çok üzdü. hem süprizin bir gida maddesi olması ve bu kadar uzun süre araçta kaldığında bozulma ihtimali olabileceği kaygısı, hem de çocukların eğencesinden sonra eve varacağı düşüncesi beni epey endişelendirdi.

Bu endişemi telefon eden görevli ile de paylaştım.

Neyse bir iki  telefondan sonra, verilen sürenin dışında süpriz teslim edildi.Ürünlerde bir bozulma yoktu. Torunum afiyetle yedi. Gerçi parti zamanında gelmediği için arkadaşları göremedi ve havasını yapamadı ama.

Ertesi gün çiçeksepeti'nden bir telefon geldi ve  teslimatin gecikmesi sebebiyle özür diliyor ve adresimi istiyorlardı. Bana özür için ufak bir süprizleri olduğunu söylüyorlardı.

Bugün kapım alındı.Gelen kargo şirketi idi ve çiçeksepetinden bir ufak kutu getirmişti bana. Çiçek sepeti.com çikolata göndermişti bana.

Bu olay benim çok hoşuma gitti ve blogumda paylaşmak istedim. Hep mutsuz,olumsuz olayları yazacak değiliz ya. Arada böyle örnek olaylar da oluyor işte.

Çiçeksepeti.com'u bu duyarlı davranışından dolayı kutluyorum.Hem duyarlı hem de örnek davranışları için.

Müşteri memnıuniyetini dikkate alan bu davranışları için çiçeksepeti'ne teşekkür ediyorum.

NAHİDE ÇELEBİ bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Canım, ciceksepeti.com hakkında bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.Torununuz İdil sağlıklı ve mutlu yaşasın inşallah, sevgiler.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 06.03.2015 5:54
Cevap :
Sevgili Nahide Hanım, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla  06.03.2015 11:30
 
 
Toplam blog
: 815
Toplam yorum
: 1058
Toplam mesaj
: 22
Ort. okunma sayısı
: 1015
Kayıt tarihi
: 26.04.11
 
 

Ben emekli bir iktisatçıyım. 21 yıldır bir sanatçı annesiyim. Küçük kızım klasik müziğe eğilim gö..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster