Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Şubat '08

 
Kategori
Basın Yayın / Medya
Okunma Sayısı
767
 

Çiğdem Anad açıldıkça açılıyor

Çiğdem Anad açıldıkça açılıyor
 

Çiğdem Anad, bilindiği gibi şu günlerde “haydi gel bizimle ol” programının 4 kadın üyesinden biri. Programı çok beğeniyorum. Kadın bakışını, kadının çok yönlülüğünü, kültürünü, espri kabiliyetini, hassasiyetini, olaylara yaklaşımını, anneliğini, yumuşaklığını, güzelliğini hepsini bir arada görüyoruz.

Gelelim Çiğdem Anad a. İlk 32. Gün programında muhabir olarak gördük, çok başarılı idi. O ekipten herkes bir yerlere geldi, kendi adına programlar hazırladı ve sundu. Mithat Bereket, Cüneyt Özdemir gibi. Çiğdem Anad ise daha sonraları ekran önünde aynı başarıyı gösteremedi. NTV de daha önce açık oturum sunmaya çalıştı, tutunamadı. CNN Türk’te en son Ajans’ı sunuyordu, son derece stresli , iki lafı bir araya getiremeyen bir hali vardı. Giyim ve saç konusundaki zevksizliği de cabası (CNN sunucularının giyim zevksizlikleri, birde ses tonlarının sevimsizliği ayrı bir yazı konusu)

Kürşat Başar la yaptığı seçim dönemi sohbet programında da oldukça tutuk ve gergindi. “Haydi gel bizimle ol” programında da ilk başlarda epeyce tutuktu. Müjde Ar götürüyordu programı. Ancak son zamanlarda Çiğdem Anad a bir rahatlık geldi, açıldı da açıldı, gülücükler dağıtıyor, hayatından bahsediyor. Sanki kendini buldu, demek ki onun tarzı bu tür bir program imiş, ya da bu kadar rahat olmak için ekranda bir 15 yılı devirmek gerekiyormuş. Giyim konusunda ise herhalde bir danışman buldu, oldukça ilerleme var.

Mehmet Ali Birand

Bana göre en başarılı anchorman. Müthiş bir enerjisi, bilgisi ve sağduyusu var, işini çok sevdiği ve onunla yaşadığı her halinden belli. Kimse eline su dökemez. Muhabirlerle kurduğu diyalog ve haberi yaşayarak vermesi farklı bir uslup yaratıyor.

Haberi Mehmet Ali Birand dan izliyorum, ekonomi haberlerini NTV den.

Kadınca sohbetleri ise “haydi gel bizimle ol” dan.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 144
Toplam yorum
: 274
Toplam mesaj
: 22
Ort. okunma sayısı
: 1413
Kayıt tarihi
: 12.09.07
 
 

ODTÜ İşletme mezunuyum, felsefe bölümünde master eğitimi aldım, uzun yıllar bankacılık ve finansm..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster