Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Kasım '15

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
292
 

Çilek Kokusu 22.Bölüm Burak, Aslı ayrılacak mı?

Çilek Kokusu 22.Bölüm Burak, Aslı ayrılacak mı?
 

Çilek Kokusu 22.bölüm fragmanı


Sinan ile Elçin'in, nişanında bütün olaylar koparak, gerçekler ifşa olmuştur. Çağla, aklınca Aslı'yı, güç duruma sokmaya çalışarak herkesin önünde küçük düşürmeyi hedeflemiştir, ama Burak, buna daha fazla izin vermeyerek sevgilisine oracıkta sahip çıkmış gözü ne annesini, babasını, kimseyi görmemiştir. Selda'nın, aşırı tepkisiyle de karşılaşarak Aslı'ya, karşı hakaretler ederek, annesiyle beraber evlerinden kovmuşlardır. Çilek kokusu 22.bölüm fragmanı Emel, daha önce böylesine küçük düşürülmediğini, kızı yüzünden epey sinirlenmiştir. Aslı, restini çekerek eğer Burak, beraber olursa bir daha yüzüne bakmaması yönünden uyarmıştır. Böylelikle Aslı, aşık olduğu adam ve annesi arasında karar verilmek zorunda bırakmanın acısını içinde yaşamaktadır.

Burak, tarafında sürekli babasının akıl vermesi, öğütlemeleriyle resmen Başak, benzetmesi yapıp, para avcısı demiştir. Laf söylettirmeyerek Aslı, ailesi karşısında sahip çıkmıştır, artık son aşaması bir daha sevgilisine kötü cümleler kurulursa evi tamamen terk edeceği yönden Selda, aşırı korkutmuştur. Başak, hedefini de Aslı'ya, çevirerek artık tanışma zamanı geldiğine inanmaktadır. Tesadüflerle buluşma düzenlemiş ve davetsiz misafir olarak da Burak, buna şahit olmuştur. İkilinin konuşmalarını görürken, aklına babasının verdiği öğüt gelmiştir. Çiftimiz büyük sınavdan geçerken, başarılı olamazlarsa ayrılma aşamasına geleceklerdir.

NAHİDE ÇELEBİ bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Ben her türlü düzenlenen oyunlara rağmen aşkın galip geleceğine inanıyorum.İlgiyle ve severek izlediğim bir dizi.Selam ve sevgiler.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 13.11.2015 13:57
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 216
Toplam yorum
: 20
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 499
Kayıt tarihi
: 07.01.15
 
 

Merhabalar, dizi seyretmeye bayılıyorum. Özellikle Türkiye'nin, en güncel dizilerini takip edip, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster