Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Şubat '07

 
Kategori
Sinema
Okunma Sayısı
628
 

Çılgın Dershane

Çılgın Dershane
 

26 Ocak'ta beyaz perdede yer alan sinema filmini konu almak istiyorum bugün.Çılgın bir dershanenin hikayesini konu alıyor film. Filme bence en çok yakışan Yağmur Atacan olmuş. Cüneyt Arkın bence sırf karate bildiği için alınmış o projeye. Filmin Konusu Komedi birkaç açık sahne dikkatimi çekti ama o konuya hiç girmek istemiyorum. Ben filmin komedisini paylaşacağım sizlerle blogumun katagorisini mizah yapacaktım ama bir filmi anlatacağım için sinema yapmak istedim.

Gelelim filmin konusuna:Hadi (Cüneyt Arkın) İstanbul Özlem Dersanesi’nin sahibidir. Torunu Özlem (Tuba Ünsal) ile beraber iflas eden dersanelerinin kurtuluşunu öğrencilere promosyon olarak tatil hediye etmekte bulurlar. Dersanenin eski öğretmenlerini de tatil köyüne davet etmeleriyle hikaye başlar. Ancak dersanenin iflastan kurtuluşu için bu tatil promosyonu da yeterli olmayacaktır. Bu arada öğrencilerden Kerem (Mehmet Aslan) ile Özlem (Tuba Ünsal) arasında bir yakınlaşma başlar. Özlem’in dersaneyi kurtarma umudu tatil köyüne gelen bir faks olur. Faks dersaneler arası para ödüllü bir yarışmanın davetini içermektedir. Tuba sonunda dedesini bu yarışmaya katılmak konusunda ikna eder. Öğrenciler ve öğretmenler için eğlenceli ve bir o kadarda heyecanlı macera başlar. Dersanenin geleceği öğrencilerin bu yarışmayı kazanmalarına bağlıdır.

Ayrıca şunu da belirtmet isterim. Bu filmde 18 yaş sınırlaması yoktur. Eğer olsaydı zaten ben kapıdan bile bakamazdım. Evet bugünlük bu kadar.Eğer kendinize çılgınlık, maceralık arıyorsanız sizleri Çılgın Dershane'ye davet ediyorum.

Sevgilerimle.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 48
Toplam yorum
: 68
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 1970
Kayıt tarihi
: 24.10.06
 
 

Bursa'da ilköğretim öğrencisiyim. Spor yapmayı, teknolojik aletlerle oynamayı, hayatı keşfetmeyi ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster