Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Aralık '06

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
1105
 

Cılız bir sesten, koca bir çığlığa...

Cılız bir sesten, koca bir çığlığa...
 

Yüreğimizden geçenleri paylaşıyoruz hergün. Hergün birbirimizin hayatlarına dokunuyoruz aslında. Fikir birliği yapıyoruz yazdığımız ve aldığımız yorumlarla. Eleştiriyoruz, eleştiriliyoruz. Ve en önemlisi eleştirilmekten hiç rahatsız olmuyoruz.

Aslında; hayatlarımızın birer parçası oluyoruz her birimizin. En ilginç olanı ise biz birbirimizi hiç tanımıyoruz sadece tanımaya çalışıyoruz. Ve artık merak ediyoruz hergün yazı yazan parmakaların gerçekte kime ait olduğunu. Buluşmak istiyoruz o yüreklerle. Nerede ve nasıl olduğunu umursamadan.

Sabırsızlanıyoruz...

Görmediğimiz yüzlerin, duymadığımız seslerin takipçisi oluyoruz hergün. Yüreğimizdekileri paylaşırken ortak oluyoruz yazarların sevinçlerine, hüzünlerine, vedalarına, aşklarına, dostluklarına, paylaşımlarına... Acıların paylaşıldıkça azaldığını görüyoruz gelen desteklerle.
Ve aslında birbirimize paylaşmayı öğretiyoruz. “Dost kolay bulunmaz” deyimini çürütüyoruz bloglara yaptığımız yorumlarla.

Atılan mailler, yapılan yorumlar hiç bitsin istemiyoruz. Çünkü onlar uzaklarda bir yerlerde birilerinin, yüreğimizin sesini duyduğunun tek kanıtı oluyor bize.

Birlik olmayı öğreniyoruz en zorlu anlarda. Cılız bir sesten, koca bir çığlığa dönüşebiliyoruz.

Ve bu çığlığı her geçen gün büyütüyoruz.

Ve hiç bitsin istemiyoruz....

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Blog yazıları, yazarları, toplantı, dilekleri,.............uzayıp giden tartışma niteliğindeki yazılar.....ve samimi güzel bir yazı....işte budur...paylaşımı, tanımadığımız halde uzun zamandır tanıyormuş hissi yaratan samimiyet, yazıların verdiği veya bu sayede gelişen yeni dostluklar, yazdıkça çoğalan farklı güzellikler. İyi niyet olduktan sonra kimse rahatsız olmamalı düşüncesiyle hareket ederken, yalnız olmamak ne kadar güzel.Sevgiler. Canım İzmir'e, imbat'a,maviliklere selam.

Tuğba 
 15.12.2006 0:47
Cevap :
Sevgili Tuğba, Canın İzmir'den sanada selamlar... Ben bloglardan çok şey öğrendim. Dostluğun başka bir boyutunu yaşıyorum burada ve hiç bitsin istemiyorum. Umarım birgün karşılaşırız. Kucak dolusu sevgiler...  15.12.2006 8:06
 

Canım, zaten değil midir ki seninle beni birbirimize yaren kılan şey bu bitmeyen çığlık, yüreklerin kavuşma arzusu? İyi ki blog var, iyi ki arkadaşımsın. En üzgün anlarımda bile 64 dişlik esprilerinle beni kahkahalara boğan ve her aklıma getirişimde artık hüzün değil o espriyle gülümsememe engel olamadığım ve hatta hala kendi kendime gülmeme sebep olan duyguların ortaya çıkmasını sağlayan, üzülmeyi bana yasak eden sen, iyi ki varsın ve hep kal. Seni seviyorum...

Melda 
 11.12.2006 17:35
Cevap :
Canımsın... Seni çok seviyorum canım dostum. Umarım birbirimizin hayatlarında hep daim oluruz. Varlığın için çok teşekkürler. O gülen güzel yüzün hiç solmasın. Sana hüzün hiç yakışmıyor, hayatında en kötü anlarını bile gülerek anman dileğiyle canım dostum...  11.12.2006 18:39
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 139
Toplam yorum
: 1145
Toplam mesaj
: 191
Ort. okunma sayısı
: 3235
Kayıt tarihi
: 09.06.06
 
 

Ya herşeyim ya hiçim.... Birbirinden güzel fotoğraflarıyla yazılarımı destekleyen canım arkadaşı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster