Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Karadeniz'in; deniz kokulu atmosferli, dumanlı tepelerinden, yeşile boyalı yamaçlarından, cefakar ve bir o kadar da vefakar yaşam sürdürenlerinden bir Ordu sakiniyim. Elden geldiğince, dilin döndüğünce kendini ifade etmeye çalışan, eğitim gönüllüsü, teknoloji delisi, okumayı ve dinlemeyi seven biri. İnsanı in..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Evresini tamamlayamamış fotograflar üzerine...

Haklısınız Nilgün Hanım. Emek ister insan. Benzetmemi mazur görün; bazısı kereste gelir kereste gider, bazısı kereste gelir eh işte odun olur. Bazısı ise kereste gelir ama mobilya olur, masa olur, kağıt olur. Fark burada herhalde. Ancak bunlar da "emek" ister. Sağlıcakla kalın.

29 Ocak 2008 17:03
Fazıl Bey'i yanlış mı anladık?!

Doğru söylüyorsun kardeş aynen katılıyorum. Sanki bütün yapılanlar reklam gibi geliyor. Ya da olgunlaşmadan "aydınım" diye piyasaya çıkıyorlar, ondan sonra da saçmalıyorlar. Önce Allah akıl fikir versin. Sağlıcakla kalın.

07 Ocak 2008 21:32
Tacizci geldi hanııım,57 YTL'ye tacizlerim vaar

Haklısın sevgili Aydın. Bu turist kızlar bizim çocukları anlaşılan tahrik etmişler. Ben olayın sıcaklığı ile anlamamışım. Bu cezaları turist kızlara vermeliydiler. Yanlış yapmışlar. Bizim pırıl pırıl, tertemiz çocuklarımız zaten öyle şeyler yapmazlar. Adalet yerini bulur inşallah. Kalemine sağlık.

03 Ocak 2008 19:33
 
Toplam blog
: 6
Toplam yorum
: 8
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 606
Kayıt tarihi
: 02.03.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster