Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Nisan '07

   
  Kategori
  Aşk - Evlilik
  Okunma Sayısı
  41200
   

  Çıplak sevişmeler

  Çıplak sevişmeler
   

  Her baslangıç yeniden doğuşun habercisi. Kendini tanımadaki serüven. Deliliğe koşması maceraperestin herhalde. Sevgiliden gelen bir bakış ve ilk heyecan, ürperti, umut... Birbirinden karmaşık birçok his. Genlerine mi işlemiş yoksa insanoğlunun mağara döneminden bu yana bu duygular ya da daha öncesi mi var? Değişmeyen gerçeklerden biri ve belki de yaşam denilen değişkenin içindeki en temel sabit.

  Her insan ömründe en az bir kere bu coşkuyu barındırmıştır yüreğinde. Belki kelime yanlış olacak; çoğu hükmedememistir, elinde olmadan taşırmıştır. Buna gönüllü razı olmustur. Zevkini sürerken de acısını çekerken de aslında muazzam bir haz almıştır.

  Bütünüyle üç harfliyi yaşarız. Sevinci, hüznü, varlığı, yokluğu; tüm zıtlıklarıyla. Dış alemde olanlarla da dışarı baktığımız alemde de. Eksikliklerimizi, zaaflarımızı, düşündüklerimizi ve bilhassa düşünemediklerimizi sunmaya çalışırız saadet kaynağı sevgilimize. Aden'e döneriz içimizde, herbirimiz Adem ya da Havva oluruz. Beş noktalıyı yaşarız bütünüyle. Saf olmak isteriz. Kalbimizin ritmi degişir. Ağzımızdaki tat farklılasır. Gözlerimiz farklı bakar dünyaya. Güneşe aldanıp duvardaki gölgelere kanmaz, gerçege koşarız. Tutamayız kendimizi; kanatlanır mor bulutlara adanırız. Dirayetimizi yitirir böyle bir hengame içine dalarız.

  Sevgiliyi düşlediğimizde ne kırmızı eteği ne mor bluzu ne de şık saati gelir aklımıza. Bir kaba sığdıramayız. Özümüzdeki saflıktır sadece özlediğimiz. Yaşanmış onca şeyden sonra ruhumuzu sarmalayan vuslatın titretmesidir aynadaki yabancılığımız. Çıplaklık daha saf gelir doğal olanı kapatmamakla. Belki de doğum anıyla kurgulanan bir bilinçaltıyla.

  Çıplak sevişiriz. Diğer canlılardan farkımız soyunmamız olsa gerek. Soyunmayı isteyebilmemiz. Bize ait olan bedeni baskaşıyla paylaşma isteğimiz ya da bize ait olmadığını farkedişimiz. Bütün olma, başa dönme düşüncemiz ve bu yüzden belki de biz hep çıplak sevişiriz...

  Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

   
  Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
   
   

  sadece soyunarak çıplak olmak değil,ruhende çıplak olabiliyorsak sevişmeler çıplak belkide.

  Maeglın Taralom 
   04.10.2007 18:42
   

  yazınız çok ilginç..ama hoş tebrikler

  roji 
   23.05.2007 17:00
   

  doğal olan da bu değilmi güzel olan..herşeyi bırakıp sadece saflığıyla yaşamak sevgiyi umarsızca tüm çıplaklığıyla ..yoksa ne önemi var sevişmelerin var oluşların ve tükenmelerin..

   
   23.05.2007 13:08
   

  Herkes çıplak sevişmiyor... O cicim aylarında oluyor... Hatta ve hatta sonralarında tamamen yabancılaşıp başka gözler de giyinikken uzaktan sevişiyoruz...

  Ayrıntıda gezinmek 
   18.05.2007 2:19
   
  Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
  Toplam blog
  : 1
  Toplam yorum
  : 6
  Toplam mesaj
  : 0
  Ort. okunma sayısı
  : 41200
  Kayıt tarihi
  : 15.04.07
   
   

  Klasik girişle başlayacak olursam eğer 27 yaşındayım. Hem öğrenci hem de çalışan bir insanım standar..

   
   
  Yazarı paylaş
  • Tümünü göster