Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Mayıs '07

 
Kategori
Turizm
Okunma Sayısı
478
 

Çok yakında

Çok yakında
 

Çok yakında web sitem yayınlanıyor , son rütüşlarını yapıyoruz.Afyonkarahisar yemekleri üzerine olan bu sitemde Afyon'u elimden geldiği kadar tanıtmak istiyorum .
Havası soğuk insanları sımsıcak olan memleketimde insanlara gerçekte çok değer verilir.Termal turizimi şu anda çok iyi yerde olması gerekirken ne yazık ki üç tane büyük otelimiz vardı.fakat 2 tane daha yapılıyor pansiyon sistemimiz yok denecek kadar az, küçük otelllerimizde reklamını çok yapamadıkları için istenilen parayı kazanamıyorlar.

Dört yıl önce arkadaşım japonyaya gitmişti , 1 yıl sonra japon arkadaşlarıyla Afyon'a geldiler , misafiri çok sevdiğimiz için hemen sofra kuruldu .Katmer, ocak bükmesi yöremize ait yemekler, tatlılar adamları tıka basa doyurduk.5 arkadaşın üçü mide fesadı geçirdi.Hemen soda içirdik kendilerine geldikten sonra Afyon'u gezdirelim diye düşündük , Afyon kalesine , camilerimize, hıdırlık tepesine ve en son kaplıcalara gittik .Adamların hepsi şaşkınlaştı bu sular böyle dışarıyamı akıyor siz hiç bir yatırım yapmıyormusunuz ve daha bir çok soru adamların kafası tamamen karıştı.1 hafta Afyon'da kaldılar tamamen şaşkın halde ülkelerine gittiler.

Çok üzüldüm o gün, Afyon 'u tanıtmak için elimden geldiği kadar bir şey yapmak istedim , bunun içinde yaptığım en iyi işi tanıtmak istedim yemek yapmayı çok severim.Afyon'u web sitesi ile tanıtmak istedim .Web sitem tamamlandıktan sonra bütün blog arkadaşlarımın fikirlerini almak isterim.Tam olarak bitmedi fakat benim için fikirleriniz değerlidir, katkılarınızı bekliyorum.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

bu kadar zaman geçmiş , muhtemelen tamamlanmış olmalı site, ama linki göremedim? bu yıl çok istiyoruz böyle bir tatili, ama fırsat çıkmadı, napsak, nereye gitsek derken yazınızı gördüm? eee, yönlendirirsiniz artık Havva hanım :) bekliyoruz önerilerinizi :)

Kundelas- Sevdakılıçaslan 
 10.02.2008 0:26
Cevap :
www.afyonyemekleri.com evet şimdilik yemekleri tanıtım fakat kaplıcalarımızdanda sağlık bulursunuz inşallah sağlıcakla kalınız.  12.02.2008 13:07
 

küresel yanıklarımız bloğumda afyondan bahsettim bakarsın.

superBoy 
 26.09.2007 10:12
Cevap :
:(( ÜLKEMİN HİÇ BİR YERİ ÇÖL OLMASIN  26.09.2007 12:25
 

Havva hanım,Afyon kalesine basamak yapmışlar ancak tam bir felaket.Devlet bütçesinden bu kadar kötü bir işçilik yapılması beni üzdü.Tanıtım işi çok zor,önce buradan başlamak gerekir.Tarihi mahallesi,kalesi,Hıdırlık,termal sular bulunmaz nimetler.Tüm yolların kesiştiği bölge olması nedeni ile de avantajlı.Mide fesadı geçirmeyi de gözönüne alarak sitenizi merakla bekliyoruz.Selamlar,saygılar.

Mehmet EREN 
 07.05.2007 13:32
Cevap :
MRB katkınız için teşekkür ederim sitemin adresi www.afyonyemekleri.com işin çok başındayım bakalım beğenecekmisiniz  07.05.2007 16:35
 

Sayın Havva Afyonda 37 yıl önce öğretmenlik yaptım. Oradaki anılarımı Öğrencilerimle Birlikte Büyüdüm konulu blogumda yayınlayarak binlerce insanla paylaştım. Size başarılar dilerim

Mehmet Selçuk Gazioğlu 
 06.05.2007 12:51
Cevap :
çok teşekür ederim hocam sitemin adresi www.afyonyemekleri.com eğer sitem hakındada yorum gönderirseniz sevinirim katkınız için teşekür ederim.  06.05.2007 21:29
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 41
Toplam yorum
: 118
Toplam mesaj
: 64
Ort. okunma sayısı
: 1796
Kayıt tarihi
: 26.12.06
 
 

hayattttt  ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster